Beykoz Günyüzü Konaklarını Tercih Etmeniz İçin 5 Sebep

Beykoz Günyüzü Konaklarını Tercih Etmeniz İçin 5 Sebep

Orman örtüsü ile İstanbul’un oksijen deposu olan ve şehrin merkezi noktalarına kısa sürede ulaşımın sağlanabildiği Beykoz, sık sık konut projelerinin gerçekleştirildiği bölgelerden biridir. Bu projelerden biri olan ve Boğaz manzarası ile dikkat çeken Günyüzü Konakları, sakinlerinin huzurlu bir yaşam sürdürmesini sağlar.

Bir tarafında orman örtüsü, bir tarafında Boğaz manzarası görülen villalarda sessiz ve sakin bir hayat sürdürmek mümkündür. Bununla birlikte, sosyal olanakları da gelişmiş olan Günyüzü Konakları beklentileri karşılayan bir yaşam vadeder.
 

BOĞAZ MANZARASINA SAHİP VİLLALAR

Çoğu kişi konut kiralarken ya da satın alırken manzaraya sahip olmak ister. İstanbul’un doğal güzelliklerinin en net görüldüğü yerlerden biri de boğazdır. Anadolu Yakası’nda yer alan Günyüzü Konakları, İstanbul Boğazı’nı görecek şekilde inşa edilir. Lokasyonu ile fark yaratan villalar, sakinlerin güne eşsiz bir manzara ile başlamasını sağlar. Fatih Sultan Köprüsü’ne de yalnızca 3 km uzaklıkta bulunan Günyüzü Konakları yeşilin ve mavinin ortasında yer alır.
 

GENİŞ ORMAN ÖRTÜSÜ İÇİNDE YER ALIR

Türkiye’nin metropolü İstanbul’da yaşanan hızlı şehirleşme yeşil alan sayısını oldukça azaltır. Günyüzü Konakları, konut sayısının az olması ve bu konutların geniş bir alanda yer alması sayesinde yeşil alan hâkimiyetini ön plana çıkarır. Her villanın kendine ait, yeşillikler içinde geniş bir bahçesi bulunur. Yaşam alanı içinde bulunan bu yeşil alanları İstanbul’un merkezi noktalarında görmek mümkün değildir.

Doğal dokusunu koruyan Günyüzü Konakları tabiat ile iç içe olmak isteyenlere hitap eder.
 

SOSYAL OLANAKLARDAN YARARLANMAK MÜMKÜN

Şehrin yoğun hareketliliğinden ve gürültüsünden uzakta olan Günyüzü Konakları, buna rağmen sosyal aktivitelerde bulunabileceğiniz alanlara sahiptir. Bünyesinde yer alan sosyal tesis ve spor kompleksleri sakinlerin sosyal aktivitelerde bulunmasına yardımcı olur. Sosyal tesis içinde yer alan tenis kortları, fitness salonu, squash ve yüzme havuzları Günyüzü Konakları sakinlerinin istedikleri zaman spor aktivitelerinde bulunabilmelerini sağlar. Aynı zamanda, günün yorgunluğunu ve stresini atmak isteyenler sosyal tesis içinde bulunan Türk hamamı ve saunayı da kullanabilir.
 

BEKLENTİLERİ KARŞILAYAN SIRA DIŞI MİMARİ

63 hektarlık bir alan üzerine kurulan ve toplam 33 villadan oluşan Beykoz Günyüzü Konakları tekil villalardan oluşur. Geniş bir alana yayılan bağımsız villalar, bu sayede burada ikamet edenlerin kendi yaşam alanlarına sahip olmasını sağlar. Geniş bir kullanım alanına sahip olan her villa kendine ait 1 dönümlük arsaya sahiptir. Günyüzü Konakları’nda ikamet edenler bu alanı istedikleri gibi değerlendirebilir. 3 katlı konutlar farklı metrekare ve oda sayısı alternatifleri ile sunulur. Modern bir şekilde dekore edilen konutlar akıllı sistemlerle donatılır. Aynı zamanda, çoğu villada sakinlerin yararlanabileceği havuz, otopark, hamam ve sauna gibi donatılar da yer alır.
 

GÜNYÜZÜ KONAKLARI HUZURLU BİR YAŞAM VADEDER

Bir tarafında İstanbul Boğazı, diğer tarafında geniş orman örtüsü bulunan Günyüzü Konakları, İstanbul’un hareketliliği ve kalabalığından kurtulmak isteyenlerin tercihidir. Sessiz ve sakin bir bölgede yer alan villalar, sakinlerine huzurlu bir yaşam vadeder. Bununla birlikte, kapalı site içinde yer alan tesis, sosyal aktivitelerde de bulunulmasına yardımcı olur.

 

Günyüzü Konakları'ndaki Tüm Alternatiflerimiz İçin Tıklayınız..

 

Diğer Tüm Blog Yazılarımızı Görmek İçin Tıklayınız.

Sizi Arayalım Bize Yazın