5 ilan listelendi
TL 575.000
Kiralık
Beykoz Çubuklu Vadi Sitesi'nde güney cepheli, bahçeli ve teraslı, orman manzaralı, 2 araçlık kapalı otoparklı, 5+2+ personel odalı, satılık B tipi villa...
383 m2
6
2
USD 5.000.000
Satılık
Beykoz Çubuklu Vadi Sitesi'nde 5+2+ personel odalı, bahçeli ve teraslı, orman manzaralı, 2 araçlık kapalı otoparklı satılık B tipi villa...
383 m2
6
2
USD 3.500.000
Satılık
Beykoz Çubuklu Vadi Evleri'nde 300 m2, 5+2, güney cepheli, orman manzaralı, teraslı ve bahçeli (ilave bahçe yapmaya elverişli) D tipi satılık villa...
300 m2
5
2
USD 19.500
Kiralık
Beykoz Çubuklu Vadi Sitesı'nde 4+2+ Bağımsız Müştemilatlı, 500 m2, katlar arası monşarj servis asansörlü, bahçeli ve havuzlu, güney cepheli kiralık C tipi villa....
500 m2
5
2
USD 6.000.000
Satılık
Fiba ve Yüksel İnşaat tarafından Beykoz'da inşa edilmiş, 120 villadan oluşan Çubuklu Vadi'de orman manzaralı, C tipi, teraslı, güney cepheli, havuzlu, 5+2, yeni dekore edilmiş satılık villa....
470 m2
5
2
Portföylerimiz ilanlarımızla sınırlı değildir. Daha fazla alternatif için bize ulaşın.
Sık Sorulan Sorular
Çubuklu Vadi ’de Kiralık ve Satılık fiyatları hangi etkenlere göre değişiklik gösterebilir?

Öncelikle dikkat edilecek sabit özelliklerdir; bunlar villanın cephesi, site içerisindeki konumu, orman manzarasının açısı, arsa büyüklüğü ve bunun gibi etkenler denebilir. Diğer özellikler ise dekorasyon yaşı, kullanılan malzeme kalitesi, altyapısal özellikleri gibi şartlar düşünülebilir.

Beykoz Çubuklu Vadi Konutları tüm mülklerde havuz ve bahçe kullanımı mevcut mu?

Sitede bulunan villaların büyük bir çoğunluğunda mevcut arsadaki konumlarına bağlı olarak irili ufaklı bahçe kullanımları mevcuttur. Havuz kullanımı ise %70 civarındadır.

Çubuklu Vadi Beykoz’da villaların kaç m2 arsaları var?

Çubuklu Vadi Konutlarındaki bütün binalar aynı ada, pafta ve parseldedir. Bütün villaların hisse payları yapım aşamasında belirlenmiş arsa payları, kapalı m2,  şerefiye- konumlarına bağlı olarak değişiklik gösterir. Yönetim planında da ayrı bir şekilde bağımsız bölümlere işlenmiştir. Dolayısı ile bu alanları yönetim planı üzerinden denetlemek sağlıklı olacaktır.

Sitede bulunan villaların hepsi müstakil midir?

Sitede bulunan tüm evler müstakil ve triplekstir. Arsaların kotlu olması sebebi ile E tipi ve F tipi villalar haricinde hiçbir villada zemin altı kat bulunmaz.

Site aidatına hangi masraflar dahildir?

Site aidatına 7/24 güvenlik, ortak alan bakımları, teknik servis, sosyal alan kullanımı, restoran katılım payı dahildir. Buna ilave olarak ikamet edenler bahçe ve havuz bakımı ile elektrik, su, doğalgaz masraflarından sorumludur.

Çubuklu Vadi Evleri

Çubuklu Vadi Villaları, Fiba ve Yüksel İnşaat tarafından Beykoz ilçesinin Çubuklu bölgesinde inşa edilmiştir. Toplamda 183,000m2’lik bir vadi üstünde konumlanmış olan Çubuklu Vadi; 120 adet villa ve Sosyal alanlardan oluşmaktadır.

Bahçe ve Teras konseptli toplamda 8 farklı tip mimari çözümle tasarlanmış olan Çubuklu Vadi Sitesi sıra dışı yapısı, orman manzarası, Sosyal alanların çeşitliliği, çocuklar için olan aktivite alanlarının fazlalığı, İstinye Çubuklu arabalı vapur iskelesi ve FSM köprüsüne yakınlığı nedeni ile İstanbul Anadolu Yakası Villa Projeleri ile ilgilenen elit profilin tercihleri arasında yer almaktadır.

Tek Yetkilisinden Beykoz Çubuklu Vadi Konakları satılık, Çubuklu Vadi kiralık tüm alternatifleri aşağıda bulunan ilanlarda inceleyebilirsiniz.

Bizimle Çalışmak İster Misiniz?
Mülkünüzün daha çok yatırımcıya ulaşmasını istiyorsanız biz buradayız.
Sizi Arayalım Bize Yazın