Acarkent

Acarkent, 2,291,220 m2’lik bir alanda konumlandırılmış Türkiye’nin tek parsel üzerinde kurulmuş en büyük yaşam projesidir. Birçok kişinin İstanbul’un merkezi alanlarındaki yoğun tempo yerine, huzurlu, bol oksijenli, modern ve konforlu olması sebebi ile tercihi olmuştur. Toplamda 1452 villa, 80 boğaz manzaralı daire, 64 Acarlife Apart Daire, 72 Acarsize Stüdyo Daire, 240 daireli AcarBlu Residence, 48 haneli Acar Vadi, Ticari Birimlerden oluşmaktadır.

 

Acarkent sitesinin içerisinde 3 tip villa alternatifi mevcuttur. Bunlardan m2 olarak en büyük olanı A tipi villalardır, bu villaların brüt kapalı alanı 770m2’dir arsa paylarıda ortalama 2000m2’den oluşur. Sonrasında B tipi villalar gelir, Bu villalarda da kapalı alan 593m2, arsa alanları ise yaklaşık 1500m2’dir. En küçük tip müstakil villa tipi ise C Tipi villalardır. Bu tiplerde ise brüt inşaat alanı 481m2, toplam bahçe m2’si ise 1500m2’den oluşuyor. Bu alternatiflere ilaveten Alt Dubleksler 224m2, Üst Tripleksler ise 289m2’dir.

 

Site içerisinde hem eğitim imkânları hem de sosyal aktivitelerde olan çeşitlilik projenin tercih edilmesinde önemli bir rol oynuyor. Eğitim alanında anaokuldan tutun orta öğretime kadar birçok seçenek mevcut, bunların başında Keystone, Pingus, Doğa ve TED Koleji bulunuyor. Sosyal aktiviteler göz önünde bulundurulduğunda ise öncelikle Günaydın, Mezzaluna, Gelik, Mint sushi, Denizden balık gibi restoranlar. Spor ihtiyaçlarını karşılayabilecek Collesium ve ayrıca günlük ihtiyaçlarınız için alış veriş ihtiyacını karşılayabilecek Macro ve Migros marketler ilk aklımıza gelenlerden.

 

Beykoz Acarkent villalarında bulunan satılık, kiralık villa ve daire, rezidans alternatiflerimizi aşağıda inceleyebilirsiniz.

PORTFÖYLER

Portföylerimiz ilanlarımızla sınırlı değildir. Daha fazla alternatif İçin İletişime geçebilirsiniz