2 ilan listelendi
USD 1.550.000
Satılık
Beykoz Acarkent'te cadde üzerinde, sosyal tesislere yakın konumda, asma katlı, 200 M2 giriş kat ve 90 M2 asma kat olmak üzere 290 M2 kapalı kullanım alanlı satılık ticari dükkan...
290 m2
6
2
TL 60.000
Kiralık
Acarkent Acarverde Rezidans'ta 16.katta, 2+1, 182 m2, balkonlu, merkezi klima sistemli kiralık daire...
182 m2
2
1
Portföylerimiz ilanlarımızla sınırlı değildir. Daha fazla alternatif için bize ulaşın.
Sık Sorulan Sorular
Beykoz Acarkent villalarındaki tüm mülklerde havuz ve bahçe kullanımı mevcut mu?

Villaların hepsinde bahçe kullanımı mevcuttur. Havuz kullanımı ise çok küçük bir yoğunluk dışında tüm villalarda vardır. Bazı mülk sahipleri villalarına sonradan projelendirerek de havuz inşa etmiştir.

Acarkent sitesi satılık veya kiralık villa fiyat araştırması yaparken nelere dikkat edilmelidir?
Öncelikle dikkat edilecek husus değiştirilemeyen özelliklerdir; bunlar villanın cephesi, site içerisindeki konumu, arsa büyüklüğü denebilir
Beykoz Acarkent Konakları'nda villaların arsaları kaç m2’dir?

Acarkent sitesinde bulunan tüm villalar aynı ada, parsel içerisindedir ve burada bulunan villaların hisse payları A. B, C tipi olarak birbirinden farklıdır. Bütün A, B ve C tiplerinin kendi içlerinde tapu üzerinde olan arsa payları birbirleriyle eşittir yalnız villaların yapım aşamasındaki konumuna bağlı olarak her biri için yönetim planında ayrı büyüklüklerde arsa kullanımı tahsis edilmiştir. Dolayısı ile bu alanları yönetim planı üzerinden denetlemek gerekecektir.

Acarkent bölünmüş villaların hepsinde bahçe kullanımı var mıdır?

Acarkent’te bölünmüş villalar kendi içerisinde bahçe dublex ve çatı triplex olarak ikiye ayrılır.

Adı üstünde olduğu gibi bahçe dublekslerinin hepsinin kendine ait bahçesi bulunur. Bu bahçelerde evin ön cephesindedir.

Çatı triplekslerde bahçe kullanımı tamamen villanın konumuna göre değişir. Mevcut arsa ve kot durumuna bağlıdır. Çatı triplekslerde bahçeler villaların sağına, soluna veya arka tarafında arsa kullanımına bağlı olarak düzenlenmiştir.

Satılık ve Kiralık çatı tripleks ve bahçe dubleks arayışlarında konuma göre bu detayları inceleyebilirsiniz.

Acarkent villa aidatlarına hangi masraflar dahildir, toplam maliyetler nelerdir?

Acarkent’te bulunan villaların aidatlarına dahil olan masraflar site içi güvenlik ve ortak alan bakımlarıdır.

Buna ilave olarak oluşabilecek masraflar elektrik, su, doğalgaz, bahçe ve havuz bakım masrafları olacaktır. Villanın standartlarına göre bu rakamlara ilave bazı masraflar eklenebilir.

Acarkent

Acarkent, 2,291,220 m2’lik bir alanda konumlandırılmış Türkiye’nin tek parsel üzerinde kurulmuş en büyük yaşam projesidir. Birçok kişinin İstanbul’un merkezi alanlarındaki yoğun tempo yerine, huzurlu, bol oksijenli, modern ve konforlu olması sebebi ile tercihi olmuştur. Beykoz Acarkent villaları toplamda 1452 villa, 80 boğaz manzaralı daire, 64 Acarlife Apart Daire, 72 Acarsize Stüdyo Daire, 240 daireli AcarBlu Residence, 48 haneli Acar Vadi ve Ticari Birimlerden oluşmaktadır.

Acarkent sitesinin içerisinde 3 tip villa alternatifi mevcuttur. Bunlardan m2 olarak en büyük olanı A tipi villalardır, bu villaların brüt kapalı alanı 770m2’dir arsa paylarıda ortalama 2000m2’den oluşur. Sonrasında B tipi villalar gelir, Bu villalarda da kapalı alan 593m2, arsa alanları ise yaklaşık 1500m2’dir. En küçük tip müstakil villa tipi ise C Tipi villalardır. Bu tiplerde ise brüt inşaat alanı 481m2, toplam bahçe m2’si ise 1500m2’den oluşuyor. Bu alternatiflere ilaveten Bahçe Dubleksler 224m2, Üst Tripleksler ise 289m2’dir.

Site içerisinde hem eğitim imkânları hem de sosyal aktivitelerde olan çeşitlilik projenin tercih edilmesinde önemli bir rol oynuyor. Eğitim alanında ana okuldan tutun orta öğretime kadar birçok seçenek mevcut. Sosyal aktiviteler göz önünde bulundurulduğunda ise restoranlar, spor alanları ve ayrıca günlük ihtiyaçlarınız için alışveriş ihtiyacını karşılayabilecek marketler ve ticari alanlar mevcut.

İstanbul, Anadolu yakasında satılık veya kiralık villa bakıyorsanız ilk uğrayacağınız yer Acarkent’tir. Bunun sebebi ise Acarkent Beykoz villalarının Anadolu yakası villa projelerinden köprüye en yakın aynı zamanda ise hem Beykoz hem İstanbul’un en büyük villa sitesi olmasıdır.

Beykoz Acarkent satılık ve Acarkent kiralık havuzlu ve bahçeli villalar ayrıca daire ve rezidans alternatiflerimizi aşağıda bulunan ilanlarımızı tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Bizimle Çalışmak İster Misiniz?
Mülkünüzün daha çok yatırımcıya ulaşmasını istiyorsanız biz buradayız.
Sizi Arayalım Bize Yazın