Beykoz Konakları

Beykoz Konakları, Tepe inşaat tarafından Beykoz’un Acarlar Mahallesi bölgesinde Saip Molla Paşa korusunun içindeki 100 Hektarlık alanda; Acarkent ve Çubuklu Vadi Sitesi'ne komşu konumda inşa edilmiş ormanlık alan içerisinde, sosyal aktiviteli ve güvenlikli bir villa projesidir. Beykoz konakları sitesinin villa satın alan veya kiralayanlara sunduğu pek çok ayrıcalık bulunmaktadır. İçerisinde bulunan açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness salonu, restoran bu ayrıcalıklardan bazılarıdır.

 

Beykoz Konakları projesinde A, B ve C tipi olmak üzere 401 adet müstakil bahçeli villa bulunmaktadır. C tipi villalar sitenin en büyük tip villalarıdır ve brüt kapalı kullanım alanları 576 m2’dir. Sonrasında B Tipleri gelmektedir, bu tip villalar ise 484 m2 kapalı alandan oluşmaktadır. Sitedeki en küçük tip villalar A tipi olanlardır ve iç kullanım alanları 406 m2’dir.

 

İstanbul’un Anadolu yakasında konumlandırılan site tarihi değerlere ve doğaya zarar verilmeden inşa edilmiştir. Konaklar Projesinin içerisinde tarihi dokusunu koruyarak restore edilmiş 1 adet av köşkü ve at ahırı bulunmaktadır. Ayrıca doğa ile iç içe olan yürüyüş alanları ve sosyal aktiviteleri ile yaşayanlara sağlıklı ve huzurlu bir ortam sunmaktadır.

 

Beykoz Konakları'nda Satılık veya kiralık villa arayanlara sunduğu pek çok ayrıcalık bulunmaktadır. İçerisinde bulunan açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness salonu, restoran bu ayrıcalıklardan bazılarıdır.

 

Beykoz Konakları Kiralık ve Satılık Bahçeli villa fiyat ve alternatifleri için aşağıdaki portföylerimizi inceleyebilirsiniz.

PORTFÖYLER

Portföylerimiz ilanlarımızla sınırlı değildir. Daha fazla alternatif İçin İletişime geçebilirsiniz

Sıkça Sorulan Sorular

Tip ayırmaksızın villaların tümünde konumuna göre değişiklik gösteren bahçe kullanımları vardır. Konaklarda bulunan bahçelere ilaveten Beykoz Konakları sitesinde tüm sakinlerin yararlanabildiği yürüyüş alanları da bulunmaktadır ve bu sayede sitede yaşayanlara doğa içerisinde bahçeden bağımsız olarak kullanılabilecek aktivite alanları sunulmaktadır.

Öncelik verilmesi gereken ilk ve en önemli unsurlar villanın bahçe büyüklüğü, site içindeki konumu ve cephesidir. Bunlara ilave olarak villanın dekorasyonu ve altyapı özellikleri gelmektedir.

Beykoz Konakları'nda bulunan tüm mülkler aynı ada, pafta ve parsele kayıtlıdır. Bütün villaların hisse payları tipine göre değişiklik gösterir. Tüm A, B ve C tipi konakların arsa payları tip bazında ise eşittir. Daha net açıklamak gerekirse tüm A tiplerinin tapu üzerindeki hisseleri aynıdır, tüm B ve C tipleri gibi. Yönetim planında ise bundan ayrı olarak bağımsız hanelere işlenmiştir. Dolayısı ile bu alanları yönetim planı üzerinden denetlemek sağlıklıdır.

Konu ile ilgili bilgi almak isterseniz Beykoz Konakları bölge/proje uzmanımızdan destek alabilirsiniz.

Bu projede bulunan villalarda şahsi havuz kullanımı mevcut değildir. Siteye ait sosyal alanlarda ise mülk sahiplerinin kullanımına sunulan kapalı ve açık olmak üzere 2 adet havuz vardır.

Site aidatına ortak alan bakımları ve elektriği, 7/24 güvenlük hizmeti, teknik servis, sosyal alan kullanımı dâhildir.