Riva Konakları

Riva Konakları, Beykoz'un Karadeniz’e cepheli Riva semtinde bulunan 165.000 m² arazi üzerine kurulu bir villa projesidir. 132 adet villadan oluşan sitede fitness, sauna, buhar odası, yüzme havuzları, sinema salonu, teknik servis ve marina gibi birçok sosyal tesis bulunuyor.

Sitenin bulunduğu Riva semti, Kavacık-Riva bağlantı yolu ile Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 15 dakikalık bir mesafede bulunuyor. Orman ve denizin buluştuğu doğal güzelliklere sahip bölgede yeni imar planı ile iki katlı villaların dışında bir yapılaşmaya izin verilmiyor.

Riva Konakları ve Sosyal Tesisler

Yeni deprem şartnamelerine göre inşa edilen iki katlı villalardan oluşan Riva Konakları sitesi, depreme karşı güvenli olmasının yanı sıra sakinlerine çok çeşitli sosyal imkânlar da sunuyor. Site yerleşkesinde 3.600 m²’si kapalı olmak üzere 8.000 m² üzerine inşa edilen sosyal tesislerde adeta yok yok.

Sportif aktiviteler için çeşitli tesislerle donatılan projede, ikisi kapalı olmak üzere 5 adet yüzme havuzu bulunuyor. Bunlar içerisinde bir adet kapalı çocuk havuzu, bir adet de açık çocuk havuzu yer alıyor. Site yerleşkesinde ayrıca 4 adet tenis kortu ve bir tenis kulüp binası, aerobik ve jimnastik salonları, sauna ve buhar odası, basketbol, voleybol, mini futbol oynamaya müsait bir açık saha ile masa tenisi ve bilardo masaları da site sakinlerinin hizmetine sunuluyor.

Riva Konakları sitesine ait bir de 4000 m² alana sahip Su Sporları merkezi bulunuyor. Riva Nehri'nin Karadeniz çıkışına yakın bu merkezde, site sakinleri su sporları yapıp, dere kenarında sosyal aktivitelerde bulunabiliyor.

Sitede oyun ve eğlence alanları da ihmal edilmiyor. Gençler için 5 adet farklı barın bulunduğu sosyal tesislerde oyun masaları, sinema salonu ve dans salonu da site sakinlerinin hizmetine sunuluyor.

Site sakini çocuklar için de kapalı ve açık oyun odası ve yeşil alanda mini park yer alıyor.

Sosyal Hizmetler ve Daha Fazlası

Riva Konakları’nda açık - kapalı restoranlar ve barların yanı sıra, masaj, kuaför, araba yıkama, pilates, köpek bakım evi, petang gibi sosyal hizmetler de sunuluyor. Ortak kullanıma açık kulüp binasında kutlama ve toplantılar yapılabiliyor.

Yaşamın 2007 yılından beri sürdüğü Riva Konakları, 7’den 70’e tüm site sakinlerinin hayatlarını mutlu geçirmeleri için gerekli ortamı sağlıyor. Siz de hayatınızı, bu seçkin sitede sürdürmek isterseniz, aşağıdaki ilanlarda bulunan Riva Konakları kiralık ve Riva Konakları satılık villa seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz.

Bizimle Çalışmak İster Misiniz?
Mülkünüzün daha çok yatırımcıya ulaşmasını istiyorsanız biz buradayız.
Sizi Arayalım Bize Yazın