3 ilan listelendi
USD 930.000
Satılık
Beykoz Mesa Orman Projesi'nde 3+1, yerden ısıtmalı, akıllı ev sistemli, merkezi klima sistemli, arakat satılık daire....
144 m2
3
1
USD 950.000
Satılık
Beykoz Mesa Orman'da 3+1'den 2+1 'e dönüştürülmüş, 145 m2, akıllı ev sistemli, yerden ısıtmalı, merkezi klima sistemli, 3 m2 harici depolu satılık arakat daire....
145 m2
2
1
TL 32.500.000
Satılık
Beykoz Mesa Orman Projesi'nde 3+1, akıllı ev sistemli, balkonlu ve teraslı, merkezi klima sistemli, yerden ısıtmalı, güney cepheli satılık çatı dubleksi daire....
177 m2
3
1
Portföylerimiz ilanlarımızla sınırlı değildir. Daha fazla alternatif için bize ulaşın.

Mesa Orman

Mesa Orman projesi, Beykoz Çubuklu'da İstanbul Kent Ormanı’nın yanı başında yükseliyor. Mesa Mesken tarafından 30 bin metrekare arazi üzerine inşa edilen projede 219 daire yer alıyor. Birçok spor ve sosyal aktivite olanaklarına sahip Mesa Orman Çubuklu projesi, huzuru öne çıkaran konforlu bir yaşam vaat ediyor.

Doğa İle İç İçe Modern Konutlar

İstanbul Kent Ormanı ve doğal gölün yanı başında inşa edilen projede, konforu önemseyen özel tasarım, kaliteli malzeme, doğayla uyumlu ürün ve renkler dikkat çekiyor. 10.000 metrekare peyzaj alanına sahip proje doğal güzelliklerle lüks ve konforu bir araya getiriyor.

Anadolu yakası yeni konut projeleri arasında yer alan Mesa Orman Çubuklu sitesi, her biri 4 katlı (zemin kat üzeri 3 kat) 8 bloktan oluşuyor. Sitede 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 daireler bulunuyor. Projedeki dairelerin büyüklükleri ise 125 metrekare ile 300 metrekare arasında değişiyor. Tamamı yerden ısıtma özelliğine sahip yüksek izolasyonlu dairelerin geniş balkon ve terasları orman ve göl manzarasını görüyor.

Modern mimari tarza inşa edilen yüksek tavanlı daireler, geniş cam tasarımına sahip pencereler, gün ışığından bol bol faydalanma olanağı sağlarken aynı zamanda doğa ile iç içe olma duygusunu da pekiştiriyor.

Mesa Orman, avlusunda yer alan süs havuzları, parkları, sosyalleşme alanları ile huzurlu bir ortam sağlıyor.

Özel güvenliği bulunan sitede, ferah ve kullanışlı alanlar, otoparklar, yüzme havuzları ve çeşitli sosyal donatılarıyla konforlu bir yaşam için gerekli tüm donanımlar bulunuyor.

Sitenin sunduğu sosyal olanaklar ise şöyle:

  • Spor alanları
  • Fitness merkezi
  • Yüzme havuzu
  • Yürüyüş ve koşu parkuru
  • Çocuk oyun alanları
  • Dinlenme alanları
  • Çalışma alanları
  • Kafe 

Beykoz Mesa Orman sitesindeki huzurlu ve aktif yaşam, projenin dışına çıktığınızda bitmiyor. Acarlar Mahallesi’nin çevresinde de yeni nesil kafeler, gurme restoranlar, butik mağazalar, eğitim olanakları, spor alanları ihtiyaçlarınıza cevap veriyor.

Şehrin Stresinden Uzak, Merkezlerine Yakın

Çubuklu’da bulunan proje, şehrin gürültülü atmosferinden uzak olmasına karşın, önemli yerlere yakın bir yerde konumlanıyor. TEM Otoyolu, Levent-Maslak bölgesi, Çubuklu Vapur İskelesi ve Kadıköy bağlantı yollarına çok yakın konumda yer alan siteye FSM ve 15 Temmuz köprüleri üzerinden karayolu ile Çubuklu-İstinye feribot seferleri ile de denizden ulaşmak mümkün.

Çubuklu-İstinye feribot iskelesine sadece 5 dakika mesafede bulunan Mesa Orman Çubuklu projesi, FSM Köprüsü’ne 7 dakika, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 20 dakika, Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne 25 dakika, 3.Havalimanı’na 50 dakika mesafede konumlanıyor. Sitenin şehrin diğer önemli merkezlerine uzaklıkları ise şöyle: Levent’e 12 dakika, Ataşehir ve Maslak’a 15’er dakika, Buyaka AVM’ye 10 dakika, İstinye Park AVM’ye 18 dakika ve Acarloft’a sadece 3 dakika.

Mesa Orman Çubuklu Projesinde Satılık ve Kiralık Daireler

Güvenli, huzurlu, konforlu bir yaşam alanı hayal ediyorsanız, Mesa Orman’da bulabilirsiniz. Mesa Orman Çubuklu satılık ve Mesa Orman kiralık konutların ve dairelerin ayrıntılı özelliklerini ilanlarımızda inceleyebilirsiniz.

Bizimle Çalışmak İster Misiniz?
Mülkünüzün daha çok yatırımcıya ulaşmasını istiyorsanız biz buradayız.
Sizi Arayalım Bize Yazın