Maritza Evleri

Beykoz Maritza Evleri satılık, kiralık daire arayanlar için cazip bir seçenek olarak öne çıkıyor. Sakinleri için her türlü konfor düşünülerek tasarlanan proje, güvenlik, spor ve dinlenme tesisleri, yüzme havuzları, çocuk parkı, barbekü alanı gibi sosyal donatılarıyla göz kamaştırıyor.

 

Maritza Evleri Projesinin Özellikleri

 

Meriç İnşaat tarafından Beykoz ilçesinin Acarlar bölgesinde toplam 25,000 m²’lik bir arsa üzerinde inşa edilen Maritza Evleri Kavacık projesi, 5 blok ve 62 adet daireden oluşuyor. Ormana cepheli sitede 4 tip daire bulunuyor. Bunlar 3+1 (190m²) ve 4+1 (225 m²) daireler ve 5+2 (415 m²) ve 5+2 (350 m²) çatı dublekslerdir.

 

İstanbul'un en güzel ilçelerinden birinde bulunan Beykoz Maritza, geniş sosyal donatı alanlarıyla sakinlerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek imkânlar sunuyor. Site yerleşkesinde bulunan fitness salonu, açık ve kapalı yüzme havuzları, tenis kortu, yürüyüş ve koşu parkurlarında spor aktivitelerinizi rahatça yapabilirsiniz. Çocuk havuzu ve açık oyun alanları çocuklarınız için de sosyalleşme imkânı sağlıyor. Proje, doğa manzaralı dinlenme alanları, açık ve kapalı kafeler, misafirlerinizi gönül rahatlığıyla ağırlayabileceğiniz barbekü alanı ve restoranı ile de göz dolduruyor.

 

Gün geçtikçe değeri artan Beykoz Maritza sitesi, bölgede bulunan daire projeleri ile kıyaslandığında tek katta veya dublex dairelerde en büyük m²’yi sunan konut projesi olarak öne çıkıyor. Maritza Beykoz, bu konuda emsalsiz olmasından dolayı birçok genç ve çocuklu aile tarafından tercih ediliyor.

 

Lokasyon ve Ulaşım İmkânları

 

Maritza Evleri Kavacık, ana yollar, eğitim kurumları, alışveriş merkezleri gibi önemli yerlere yakınlığıyla da iyi bir lokasyonda bulunuyor. Site, ana yollara 150 metre, FSM Köprüsü'ne ise 4 kilometre uzaklıkta bulunuyor. En yakın okullar Acarlar Doğa Koleji ve TED İstanbul Koleji'dir. En yakın alışveriş alanları ise Kavacık Migros ve Carrefour Express alışveriş merkezleridir.

 

Beykoz'da Satılık Kiralık Daireler

 

Beykoz Maritza Evleri Satılık veya Maritza Evleri Kiralık ara kat, bahçe katı ve dubleks daire alternatiflerimizi görmek için aşağıdaki ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.

PORTFÖYLER

Portföylerimiz ilanlarımızla sınırlı değildir. Daha fazla alternatif İçin İletişime geçebilirsiniz

Sıkça Sorulan Sorular

Site aidatına dâhil olan masraflar; site içi güvenlik, ortak alan bakımları ve aydınlatması, spot salonu, restoran, teknik servis ve ortak havuzların bakım masraflarıdır.

Maritza Sitesi kiralık veya satılık arayışınızda mevcut bloğun cephesi, konumu, binada yer aldığı kat ve dekorasyonu mevcut fiyatlarda fark yaratabilecek etkenlerdir.

Dairelere ait kapalı otopark alanı mevcuttur. Site sakinleri ayrıca açık alanlarda da araçlarını park edebilmektedir.