HİZMETLERİMİZ

konut-satis

KONUT SATIŞ/KİRALAMA

Villa, Residence, Daire, Tarihi Eser gibi mülklerin doğru alıcı/kiracı adaylarına ulaştırılması adına özelliklerine uygun şekilde pazarlama süreçlerinin oluşturulması.  Mülk arayışında olan müşterilerimize en uygun alternatiflerin bulunması için destek vermek.

ofis-satis-kiralama

TİCARİ SATIŞ/ KİRALAMA

Ofis, Mağaza, Plaza, Bina gibi mülklerin güncel pazar şartlarına uygun şekilde doğru alıcı/ kiracı adaylarına ulaştırılması adına pazarlama planının oluşturulması. Arayış içerisinde olan kişi ve kurumlara fiyat/ konum denkleminde en doğru alternatifin bulunması.

proje-satis-kiralanmasi

ARSA SATIŞ/ PROJE GELİŞTİRME

İmara tabi arsanın emsal özelliklerine göre analiz edilmesi, doğru fiyatla yatırımcılara pazarlanması. İnşaatı planlanan projenin bağlı bulunduğu bölgenin alıcı profiline göre kat, sosyal donatı, fiyatlama planlaması konusunda yatırımcıya danışmanlık yapmak.

floor-plan-1474454_640

PROJE SATIŞ

Projenin potansiyel alıcı ve yatırımcı adaylarına pazarlanması adına gerekli pazarlama planlarını oluşturmak, data çalışmaları yapmak. Farklı satış stratejileri, ödeme seçenekleri ve sosyal aktiviteler yolu ile projeyi daha da ilgi çekici hale getirmek.