Beykoz Acarkent villalarındaki tüm mülklerde havuz ve bahçe kullanımı mevcut mu?

Villaların hepsinde bahçe kullanımı mevcuttur. Havuz kullanımı ise çok küçük bir yoğunluk dışında tüm villalarda vardır. Bazı mülk sahipleri villalarına sonradan projelendirerek de havuz inşa etmiştir.

Acarkent sitesi satılık veya kiralık villa fiyat araştırması yaparken nelere dikkat edilmelidir?
Öncelikle dikkat edilecek husus değiştirilemeyen özelliklerdir; bunlar villanın cephesi, site içerisindeki konumu, arsa büyüklüğü denebilir
Beykoz Acarkent Konakları'nda villaların arsaları kaç m2’dir?

Acarkent sitesinde bulunan tüm villalar aynı ada, parsel içerisindedir ve burada bulunan villaların hisse payları A. B, C tipi olarak birbirinden farklıdır. Bütün A, B ve C tiplerinin kendi içlerinde tapu üzerinde olan arsa payları birbirleriyle eşittir yalnız villaların yapım aşamasındaki konumuna bağlı olarak her biri için yönetim planında ayrı büyüklüklerde arsa kullanımı tahsis edilmiştir. Dolayısı ile bu alanları yönetim planı üzerinden denetlemek gerekecektir.

Çubuklu Vadi ’de Kiralık ve Satılık fiyatları hangi etkenlere göre değişiklik gösterebilir?

Öncelikle dikkat edilecek sabit özelliklerdir; bunlar villanın cephesi, site içerisindeki konumu, orman manzarasının açısı, arsa büyüklüğü ve bunun gibi etkenler denebilir. Diğer özellikler ise dekorasyon yaşı, kullanılan malzeme kalitesi, altyapısal özellikleri gibi şartlar düşünülebilir.

Beykoz Çubuklu Vadi Konutları tüm mülklerde havuz ve bahçe kullanımı mevcut mu?

Sitede bulunan villaların büyük bir çoğunluğunda mevcut arsadaki konumlarına bağlı olarak irili ufaklı bahçe kullanımları mevcuttur. Havuz kullanımı ise %70 civarındadır.

Maritza Sitesinde Daire Aidatları Hangi Masrafları Kapsar?
Site aidatına dâhil olan masraflar; site içi güvenlik, ortak alan bakımları ve aydınlatması, spot salonu, restoran, teknik servis ve ortak havuzların bakım masraflarıdır. Site aidatına dâhil olan masraflar; site içi güvenlik, ortak alan bakımları ve aydınlatması, spot salonu, restoran, teknik servis ve ortak havuzların bakım masraflarıdır.
Acarkent bölünmüş villaların hepsinde bahçe kullanımı var mıdır?

Acarkent’te bölünmüş villalar kendi içerisinde bahçe dublex ve çatı triplex olarak ikiye ayrılır.

Adı üstünde olduğu gibi bahçe dublekslerinin hepsinin kendine ait bahçesi bulunur. Bu bahçelerde evin ön cephesindedir.

Çatı triplekslerde bahçe kullanımı tamamen villanın konumuna göre değişir. Mevcut arsa ve kot durumuna bağlıdır. Çatı triplekslerde bahçeler villaların sağına, soluna veya arka tarafında arsa kullanımına bağlı olarak düzenlenmiştir.

Satılık ve Kiralık çatı tripleks ve bahçe dubleks arayışlarında konuma göre bu detayları inceleyebilirsiniz.

Acarkent villa aidatlarına hangi masraflar dahildir, toplam maliyetler nelerdir?

Acarkent’te bulunan villaların aidatlarına dahil olan masraflar site içi güvenlik ve ortak alan bakımlarıdır.

Buna ilave olarak oluşabilecek masraflar elektrik, su, doğalgaz, bahçe ve havuz bakım masrafları olacaktır. Villanın standartlarına göre bu rakamlara ilave bazı masraflar eklenebilir.

Çubuklu Vadi Beykoz’da villaların kaç m2 arsaları var?

Çubuklu Vadi Konutlarındaki bütün binalar aynı ada, pafta ve parseldedir. Bütün villaların hisse payları yapım aşamasında belirlenmiş arsa payları, kapalı m2,  şerefiye- konumlarına bağlı olarak değişiklik gösterir. Yönetim planında da ayrı bir şekilde bağımsız bölümlere işlenmiştir. Dolayısı ile bu alanları yönetim planı üzerinden denetlemek sağlıklı olacaktır.

Sitede bulunan villaların hepsi müstakil midir?

Sitede bulunan tüm evler müstakil ve triplekstir. Arsaların kotlu olması sebebi ile E tipi ve F tipi villalar haricinde hiçbir villada zemin altı kat bulunmaz.

Site aidatına hangi masraflar dahildir?

Site aidatına 7/24 güvenlik, ortak alan bakımları, teknik servis, sosyal alan kullanımı, restoran katılım payı dahildir. Buna ilave olarak ikamet edenler bahçe ve havuz bakımı ile elektrik, su, doğalgaz masraflarından sorumludur.

Beykoz Konakları’ndaki Tüm Villalarda Bahçe Var mı?
Tip ayırmaksızın villaların tümünde konumuna göre değişiklik gösteren bahçe kullanımları vardır. Konaklarda bulunan bahçelere ilaveten Beykoz Konakları sitesinde tüm sakinlerin yararlanabildiği yürüyüş alanları da bulunmaktadır ve bu sayede sitede yaşayanlara doğa içerisinde bahçeden bağımsız olarak kullanılabilecek aktivite alanları sunulmaktadır.
Beykoz Konakları Sitesinde Satılık veya Kiralık Villa Arayışında Olanlar Nelere Dikkat Etmeliler?
Öncelik verilmesi gereken ilk ve en önemli unsurlar villanın bahçe büyüklüğü, site içindeki konumu ve cephesidir. Bunlara ilave olarak villanın dekorasyonu ve altyapı özellikleri gelmektedir.
Beykoz Konakları’ndaki Villaların Arsa m2’leri Ne Büyüklüktedir?

Beykoz Konakları'nda bulunan tüm mülkler aynı ada, pafta ve parsele kayıtlıdır. Bütün villaların hisse payları tipine göre değişiklik gösterir. Tüm A, B ve C tipi konakların arsa payları tip bazında ise eşittir. Daha net açıklamak gerekirse tüm A tiplerinin tapu üzerindeki hisseleri aynıdır, tüm B ve C tipleri gibi. Yönetim planında ise bundan ayrı olarak bağımsız hanelere işlenmiştir. Dolayısı ile bu alanları yönetim planı üzerinden denetlemek sağlıklıdır.

Konu ile ilgili bilgi almak isterseniz Beykoz Konakları bölge/proje uzmanımızdan destek alabilirsiniz.

Sitede Bulunan Villalarda Havuz Kullanımı Var mı?
Bu projede bulunan villalarda şahsi havuz kullanımı mevcut değildir. Siteye ait sosyal alanlarda ise mülk sahiplerinin kullanımına sunulan kapalı ve açık olmak üzere 2 adet havuz vardır.
Beykoz Konakları Site Aidatına Hangi Hizmetler Dâhildir?
Site aidatına ortak alan bakımları ve elektriği, 7/24 güvenlük hizmeti, teknik servis, sosyal alan kullanımı dâhildir.
Beykoz Maritza Sitesi Satılık veya Kiralık Daire Fiyatlandırmada Önemli Faktörler?
Maritza Sitesi kiralık veya satılık arayışınızda mevcut bloğun cephesi, konumu, binada yer aldığı kat ve dekorasyonu mevcut fiyatlarda fark yaratabilecek etkenlerdir.
Sitede Kapalı Otopark Mevcut mu?
Dairelere ait kapalı otopark alanı mevcuttur. Site sakinleri ayrıca açık alanlarda da araçlarını park edebilmektedir.
Bizimle Çalışmak İster Misiniz
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit.
Sizi Arayalım Bize Yazın