Bengisu Konakları

Bengisu Konakları, Beykoz ilçesinin Soğuksu bölgesinde inşa edilmiş lüks bir sitedir. Güvenliğiyle, sosyal tesisleriyle sakin ve konforlu bir yaşam alanı sağlayan site, çeşitli daire tipleriyle her zevke uygun bir seçenek sunuyor.

Özellikleriyle Beykoz Bengisu Konakları

İstanbul’un manzarası en güzel ilçelerinden biri olan Beykoz’da yerleşik proje, Soğuksu bölgesinde 15.350 m2'lik arsa üzerinde konumlandırılmış olup 7 bloktan oluşuyor. Modern mimariye sahip 84 daireden oluşan sitede oda sayıları farklı daire çeşitleri bulunuyor. Konumlarına göre farklı güzel manzaralara sahip dairelerden bazıları şehir manzarasını görürken bazıları ise boğaz manzaralıdır.

Bengisu Konakları, sakinlerine sunduğu sosyal imkânlarla da dikkat çekiyor. Sitede, 24 saat esaslı özel güvenlik servisi bulunuyor. Site yerleşkesinde bulunan basketbol sahası, fitness salonu ve yüzme havuzunda birçok sportif aktivite yapmak mümkün. Bununla birlikte çocukların da ihmal edilmediği Bengisu Beykoz sitesinde çocukların güven içinde diledikleri gibi eğlenebilecekleri çocuk oyun alanları da bulunuyor. Aileler de site sakinlerine özel kamelyada ve kafeteryada dinlenip sosyalleşme imkânı bulabiliyor.

Soğuksu Bengisu evleri, sauna, jeneratör, su deposu ve kapalı otopark olanaklarıyla da donatılmış durumda.

Konum ve Ulaşım

Bengisu Konakları, sağlık ve eğitim kurumlarına, alışveriş merkezlerine yakın konumuyla da yaşamak için cazip bir alternatif olarak öne çıkıyor. Bengisu Konakları adresine otobüs ve minibüs ile ulaşım imkanları bulunuyor.

Bengisu Konakları Beykoz satılık ve kiralık farklı daire seçenekleriyle ilgi odağı olmaya devam ediyor. Siz de bu sitede yaşamak istiyorsanız, aşağıdaki Bengisu Konakları kiralık ve satılık ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.

Bizimle Çalışmak İster Misiniz?
Mülkünüzün daha çok yatırımcıya ulaşmasını istiyorsanız biz buradayız.
Sizi Arayalım Bize Yazın