Kardelen Konutları

Beykoz Kardelen Konutları, gerek sahip olduğu kalite gerekse konumu itibariyle, değeri her geçen gün artan konut projelerinden biridir. Konumu bakımından İstanbul’un yükselen değeri olan Beykoz Soğuksu’da yerleşik Kardelen Konutları, 7/24 güvenlikli olup yüzme havuzlu, kapalı otoparklı butik bir sitedir.

İstanbul’un en güzel yerlerinden birinde bulunan Kardelen Sitesi'nde, modern mimari ile muhteşem boğaz manzarası birbirini tamamlıyor. Site, yerleşkesinde bulunan sosyal imkânlar ve bulunduğu konum bakımından konut almak ya da kiralamak için cazip bir seçenek olarak öne çıkıyor.

Özellikleriyle Beykoz Kardelen Konutları

Toplamda 3 blok halinde inşa edilmiş olan Beykoz Kardelen Sitesi, 66 daireden oluşuyor. Modern mimari tarza sahip dairelerin bir cephesi ormana, diğer cephesi ise İstanbul Boğazı’nın mavi, yeşil, turkuaz tonlardan oluşan muhteşem manzarasına bakıyor. Fransız camlı, ankastre mutfaklı daireler, mantolamalı oldukları için yazın sıcaktan kışın soğuktan koruyor.

24 saat güvenlikli Kardelen Konutları'nda, günlük hayatınızı daha rahat ve konforlu yaşamanızı sağlayacak her olanak bulunuyor. Asansör teşkilatı, açık yüzme havuzu ve kapalı otoparklar site sakinleri için daha rahat bir yaşamı mümkün kılıyor. Seçkin sitede bulunan çeşitli sosyal aktivite olanakları site sakinlerinin hizmetine sunuluyor.

Modern, konforlu, huzurlu ve rahat bir yaşam tarzı hayal edenlere hitap eden Kardelen Konutları, bir evden daha fazlasını vaat ediyor. Site, konumuyla değeri sürekli artan bir proje olarak yatırımcıların da ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Sitede bulunan dairelerle ilgili daha ayrıntılı bilgileri, bu sayfanın hemen altında bulunan Kardelen Konutları kiralık ve Kardelen Konutları satılık daire ilanlarımızda inceleyebilirsiniz.

Bizimle Çalışmak İster Misiniz?
Mülkünüzün daha çok yatırımcıya ulaşmasını istiyorsanız biz buradayız.
Sizi Arayalım Bize Yazın