Maritza Evleri Kiralık

İstanbul Beykoz’da kiralık lüks konut arıyorsanız, Kavacık Maritza Evleri sitesinde aradığınız konforu bulabilirsiniz. Fitness salonu, açık-kapalı yüzme havuzları, çocuk parkları gibi olanaklar sunan güvenlikli site, şehrin önemli noktalarına kolayca ulaşabileceğiniz iyi bir lokasyonda bulunuyor.

 

Orman Manzaralı Lüks Yaşam

 

Meriç İnşaat tarafından Kavacık Acarlar bölgesinde inşa edilen Maritza Evleri projesi 5 blok ve 62 adet daireden oluşuyor. Sitede 4 tip daire bulunuyor. Bunlar 3+1 (190m²) ve 4+1 (225 m²) daireler ve 5+2 (415 m²) ile 5+2 (350 m²) çatı dublekslerdir.

 

İstanbul Anadolu Yakası kiralık lüks daire alternatifleri arasında öne çıkan Maritza Evleri Kavacık, modern mimarisi ve muhteşem orman manzarasıyla da dikkat çekiyor. Site, neredeyse tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek bir donanıma sahip.

 

Projede bulunan sosyal tesis ve spor alanları şöyle:

  • Fitness salonu
  • Açık kapalı yüzme havuzları
  • Yürüyüş ve koşu parkurları
  • Tenis kortu
  • Çocuk oyun alanları
  • Çocuk havuzu
  • Restoran ve kafeler
  • Barbekü alanı

 

Günlük spor ihtiyacınızı fitness salonunda, yürüyüş ve koşu parkurlarında konforlu bir şekilde yapabilir, tenis sahasında tenis maçı heyecanı yaşayabilirsiniz. Stres atmak ve rahatlamak için açık ve kapalı yüzme havuzlarından yararlanabilirsiniz.

 

Özel güvenlik hizmeti sunulan sitede yaşamınızı 24 saat güven ve huzur içinde sürdürebilirsiniz. Bu güvenli ortamda çocuklarınız da çocuk havuzu ve açık oyun alanlarında gönüllerince eğlenip arkadaşlarıyla güven içinde sosyalleşebilir. Doğa manzaralı dinlenme alanlarında ailenizle huzurlu dakikalar geçirebilir, açık ve kapalı kafelerde dostlarınızla sohbet edebilirsiniz. Misafirlerinizi ağırlamak için barbekü alanını kullanabilirsiniz.

 

Bölgede bulunan daire projeleri arasında tek katta veya dublex dairelerde en büyük m²’yi sunan konut projesi olarak öne çıkan Beykoz Maritza Evleri sitesi, bu özelliğiyle de kiralık lüks daire arayan birçok aile tarafından tercih ediliyor.

 

Önemli Yerlere Kolay Ulaşım

 

FSM Köprüsü'ne 4 kilometre, ana yollara ise sadece 150 metre uzaklıkta bulunan Maritza Evleri Kavacık, ana yollar, eğitim kurumları, alışveriş merkezleri gibi önemli yerlere yakın bir noktada bulunuyor. Proje çevresinde çeşitli eğitim kurumları ve AVM’ler bulunuyor.

 

Maritza Evleri Sitesinde Kiralık Daireler

 

Hayalinizdeki kiralık daire Beykoz Maritza Evleri sitesinde olabilir. Projede bulunan kiralık daireler hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için aşağıdaki ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.

PORTFÖYLER

Portföylerimiz ilanlarımızla sınırlı değildir. Daha fazla alternatif İçin İletişime geçebilirsiniz