Maritza Evleri Satılık

İstanbul’un en yeşil ilçelerinden Beykoz’da bulunan Maritza Evleri, satılık lüks daire alternatifleriyle yatırımcıların ve daire satın almak isteyenlerin tercih ettiği projelerdendir. Spor ve dinlenme alanları, yüzme havuzları, çocuk parkları gibi altyapı tesislerine sahip proje, modern mimarisi ve muhteşem orman manzarasıyla da dikkat çekiyor.

 

Satılık Arayanların Tercihi Maritza Evleri

 

Beykoz ilçesinin Acarlar bölgesinde konumlanmış olan Maritza Evleri Kavacık projesi, 5 blok ve 62 adet daireden oluşuyor. Meriç İnşaat tarafından inşa edilen sitede 4 tip daire bulunuyor. Bunlar 3+1 (190m²) ve 4+1 (225 m²) daireler ve 5+2 (415 m²) ile 5+2 (350 m²) çatı dublekslerdir.

 

Satılık daire arayışınız varsa, hayalinizdeki konutu ormana cepheli Beykoz Maritza Evleri sitesinde bulabilirsiniz. Altyapı üstyapı unsurlarıyla İstanbul Anadolu Yakası lüks konut projeleri arasında öne çıkan proje, sakinlerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek olanaklara sahip. Örneğin site içindeki fitness salonunda, yürüyüş ve koşu parkurlarında günlük sporunuzu rahatça yapabilir, tenis kortunda rekabetin tadını çıkarabilirsiniz. Açık ve kapalı yüzme havuzlarında stresinizi atabilirsiniz. 24 saat güvenlikli site, çocuklarınız için de sosyalleşme olanakları sunuyor. Çocuk havuzu ve açık oyun alanları, çocuklarınızın gönüllerince eğlenip arkadaşlarıyla güven içinde kaynaşabilecekleri ortamı sağlıyor. Projede ayrıca doğa manzaralı dinlenme alanları, açık ve kapalı kafeler, barbekü alanı ve restoran gibi günlük yaşamı renklendirecek tesisler de bulunuyor.

 

Değeri sürekli artan Beykoz Maritza sitesi, bölgede bulunan daire projeleri arasında tek katta veya dublex dairelerde en büyük m²’yi sunan konut projesi olarak öne çıkıyor. Bu konuda emsalsiz olan Maritza Evleri Beykoz, satılık konut arayan çok sayıda genç ve çocuklu aile tarafından tercih ediliyor.

 

Değerli Lokasyon

 

İyi bir yerde konumlanan Maritza Evleri Kavacık, ana yollar, eğitim kurumları, alışveriş merkezleri gibi önemli yerlere yakın bir noktada bulunuyor. FSM Köprüsü'ne 4 kilometre, ana yollara ise sadece 150 metre uzaklıkta bulunan sitenin çevresinde çeşitli eğitim kurumları ve AVM’ler bulunuyor.

 

Beykoz ilçesinde satılık daireler

 

Beykoz Maritza Evleri’nde bulunan satılık daire seçeneklerimiz hakkında ayrıntılı bilgi için aşağıdaki ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.

PORTFÖYLER