Acarkent Satılık

İstanbul’un Anadolu yakasında satılık villa veya daire arıyorsanız, Acarkent sitesi mülk sahibi olmak için ideal projelerden biridir. Beykoz ilçesinde bulunan projede eğitimden alışverişe, spordan eğlenceye hemen her türlü olanak bulunuyor. Depreme dayanıklı sağlam bir zeminde inşa edilen ve her geçen gün değerlenen proje, yatırım için iyi bir seçenek olarak öne çıkıyor.

 

Satılık Mülk Bakıyorsanız Acarkent

 

Saip Molla Korusu içerisindeki Acarkent projesinde kendinize uygun satılık konut bulabilirsiniz. Yeşillikler içindeki lüks site, villa, boğaz manzaralı daire, apart daire ve stüdyo daire seçenekleri sunuyor.

 

Sitede 3 villa tipi bulunuyor. A Tipi villalar m² olarak en büyük villalardır. 770m² brüt kapalı alanı olan bu villaların arsa payları da ortalama 2000m²’dir. B tipi villalar m² bakımından ikinci büyük villalardır. Bu villaların kapalı alanı 593m² iken arsa alanları ise yaklaşık 1500m²’dir. Proje yerleşkesindeki en küçük müstakil villa tipi ise C Tipi villalardır. Bu villalarda ise brüt inşaat alanı 481m², toplam bahçe alanı da 1500m²’den oluşuyor. Sitede ayrıca 224m² bahçe dubleksler ve 289m² üst tripleks seçenekleri de bulunuyor.

 

Geniş Sosyal Olanaklar


Güvenliği, özel güvenlik servisi tarafından 7/24 sağlanan Acarkent Yaşam Projesi, eğitimden sağlığa, eğlenceden spora her türlü sosyal ihtiyaçlarınızı karşılayacak altyapıyla donatılmış, konforlu bir sitedir. Proje yerleşkesinde, kırtasiyeden aydınlatma armatürlerine, organik gıdadan hediyelik eşyaya, eczaneden elektronik eşyaya, kuyumcudan terziye kadar oldukça geniş yelpazede ürün ve hizmetler bulunmaktadır. Sitede yaşayanların günlük ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri veteriner, banka şubeleri, seyahat acentesi, süpermarket, güzellik merkezleri, restoranlar, pastane gibi birçok sosyal ve ticari birim bulunuyor. Site içerisinde faaliyet gösteren ticari alanlarda tüm günlük ihtiyaçlarınızı site dışına çıkmanıza gerek kalmadan karşılayabilirsiniz.

 

Avrupa’nın En Büyük Spor ve Sosyal Tesisi Acarkent’te


Avrupa’nın en büyük spor ve sosyal tesislerinden biri olan Coliseum da site yerleşkesinde bulunuyor. Eğlenceli ve ayrıcalıklı yaşam kulübü olarak tasarlanan Coliseum Acarkent, sinemadan spora, cafe ve restoranlardan fitness salonuna kadar her türlü spor, sağlık ve sosyal yaşam olanaklarını barındırıyor.

 

Spor salonlarında profesyonel ekipler eşliğinde hedeflerinize odaklanırken, açık ve kapalı yüzme havuzlarında stresinizi atabilir, aquapark ve çeşitli renkli aktiviteler ile eğlenebilirsiniz. Squash ve tenis kortlarından yararlanabilirsiniz.

 

Proje Yerleşkesindeki Eğitim Kurumları

 

Sitede TED İstanbul Koleji ve Doğa Koleji gibi eğitim kurumlarının da kampüsleri bulunuyor. Bu kampüslerde anaokulu, ortaokul, lise eğitim kurumlarının yanı sıra yurt, spor ve kültür sanat tesisleri de yer alıyor.

 

Bu muhteşem altyapıya sahip Acarkent sitesindeki satılık villa ve daire seçeneklerini görmek için aşağıdaki ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.

PORTFÖYLER

Portföylerimiz ilanlarımızla sınırlı değildir. Daha fazla alternatif İçin İletişime geçebilirsiniz