Acarkent Kiralık

İstanbul’un Anadolu yakasında kiralık villa veya daire arıyorsanız, Acarkent sitesinde hayalinizdeki konutu bulabilirsiniz. Saip Molla Korusu içinde inşa edilmiş olan projede eğitimden alışverişe, spordan eğlenceye her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz ticari ve sosyal birimler bulunuyor. Depreme dayanıklı sağlam bir zeminde inşa edilen sitede huzur ve güven içinde yaşayabilirsiniz.

 

Acarkent Avantajlarıyla Kiralık Villa ve Lüks Daireler

 

İstanbul’un en güzel ilçelerinden biri olan Beykoz’da yerleşik Acarkent projesinde, zevkinize uygun kiralık konut bulabilirsiniz. Yeşillikler içindeki lüks site, kiralık villa, boğaz manzaralı daire, apart daire ve stüdyo daire seçenekleri sunuyor.

 

Projede A, B ve C tipi olmak üzere 3 villa tipi bulunuyor. En büyük villalar olan A Tipi villalar, 770m² brüt kapalı alan ve 2000m² arsa payına sahip konutlardır. B tipi villalar ikinci büyük villalardır. Bu villalar da 593m² kapalı alan ve 1500m² arsa payına sahip. Projedeki en küçük müstakil villa tipi olan C Tipi villalar ise 481m² brüt inşaat alanı ve 1500m² toplam bahçe alanına sahip villalardır. Sitede ayrıca 224m² bahçe dubleksler ve 289m² üst tripleks seçenekleri de bulunuyor.

 

Siteden Çıkmadan Tüm İhtiyaçlarınızı Karşılayabilirsiniz


Özel güvenlik servisi tarafından 7/24 korunan Acarkent Yaşam Projesi, aynı zamanda tüm günlük ihtiyaçlarınızı siteden çıkmadan karşılayabileceğiniz bir donanıma sahip. Her türlü ihtiyacın düşünüldüğü sitede veteriner, banka şubeleri, seyahat acentesi, süpermarket, güzellik merkezleri, restoranlar, pastane gibi birçok sosyal ve ticari birim bulunuyor. Site içerisinde, kırtasiyeden organik gıdaya, aydınlatma armatürlerinden hediyelik eşyaya, kuyumcudan terziye, eczaneden elektronik eşyaya kadar geniş bir yelpazede ürün ve hizmet bulunuyor.  

 

Coliseum


Eğlenceli ve ayrıcalıklı yaşam kulübü olarak tasarlanan ve Avrupa’nın en büyük spor ve sosyal tesislerinden biri olan Coliseum da Acarkent sitesi içerisinde bulunuyor. Sinemadan spora, cafe ve restoranlardan fitness salonuna kadar her türlü spor, sağlık ve sosyal yaşam olanaklarını barındıran Coliseum Acarkent, sitedeki yaşamın ayrıcalıklarından.

 

Buradaki spor salonlarında uzman rehberliğinde sportif faaliyetlerinizi yapabilir, açık ve kapalı yüzme havuzlarından, squash ve tenis kortlarından yararlanabilirsiniz. Aquapark ve çeşitli renkli aktiviteler ile eğlenebilirsiniz.

 

Site İçerisinde Eğitim KampüsleriAcarkent sitesinde TED İstanbul Koleji ve Doğa Koleji’nin kampüsleri bulunuyor. Bu kampüslerde anaokulu, ortaokul, lise eğitim kurumlarının yanı sıra yurt, spor ve kültür sanat tesisleri de yer alıyor.

 

Güvenli, konforlu bir yaşam alanı arıyorsanız, aşağıdaki ilanlarımızdan Acarkent sitesindeki kiralık villa ve daire seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

PORTFÖYLER

Portföylerimiz ilanlarımızla sınırlı değildir. Daha fazla alternatif İçin İletişime geçebilirsiniz