Çubuklu Vadi Evleri Kiralık

Beykoz’da kiralık villa arıyorsanız, Çubuklu Vadi Evleri size aradığınız kalite ve konforu sağlayacak seçenekleri sunabilir. İstanbul’un merkezi noktalarına kolayca ulaşım olanaklarına sahip, güvenlikli, spor ve sosyal tesis olanakları bulunan, orman manzaralı Çubuklu Vadi Evleri Sitesi’nde hayalini kurduğunuz yaşamı bulabilirsiniz.

 

Kalite ve Güven


Güvenli, konforlu, lüks bir yaşam alanı arayışınız varsa, yüksek kalite standartlarına sahip Beykoz Çubuklu Vadi Evleri projesindeki kiralık villalar, aradığınız konforu size fazlasıyla sunacaktır. 

 

Fiba ve Yüksel İnşaat tarafından toplam 183,000m²’lik bir vadide inşa edilen site, Beykoz ilçesinin Çubuklu bölgesinde konumlanmış bulunuyor. Sitede bahçe ve teras konseptinde tasarlanmış 8 tip villa yer alıyor.   

 

A Tipi villalar sitedeki en büyük villalar olup her biri brüt 600m²’dir. Sitenin en yüksek noktasında konumlandırılmış olan A Tipi villaların her birinini kendine ait havuzu mevcuttur. Sitedeki diğer villa tiplerinin büyüklükleri ve havuz kullanım durumları villaya göre değişmektedir. Villalarla ilgili ayrıntılı bilgileri bu sayfanın altındaki kiralık villa ilanlarında inceleyebilirsiniz. 

 

Kiralık Villa İçin Neden Çubuklu Vadi Evleri?
 

Beykoz Çubuklu Vadi Evleri, sağladığı yüksek standartlara sahip ve çok yönlü olanaklarla İstanbul Anadolu Yakası kiralık villa seçenekleri arasında ideal sitelerden biridir.   

 

Villa kiralamak için Çubuklu Vadi Konakları’nı cazip kılan sebeplerinden bazıları şöyle:

  • İstanbul’un merkezi noktalarına kolay ulaşım
  • Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne yakın
  • İstinye Çubuklu Arabalı Vapur İskelesi’ne yakın
  • Orman manzarası
  • Sosyal tesislerin çeşitliliği
  • Çocuklar için bol aktivite alanı
  • Yüksek yapı kalitesi

 

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne ve Çubuklu Vapur İskelesi’ne 2.5 km, Zincirlikuyu kavşağına 11 km, Kozyatağı'na 18 km mesafede bulunan sitede yaşayanlar, Anadolu ve Avrupa yakasının merkezlerine alternatif yollarla dakikalar içerisinde ulaşabiliyor.

 

Yaşam Kalitenizi Artıracak Olanaklar


İstanbul’un en yeşil ilçelerinden biri olan Beykoz’da iyi bir konumda bulunan Çubuklu Vadi Evleri, sitede yaşayanların yaşam kalitesini artıracak donanımlara sahip. Güvenliğin sabit ve hareketli kameralarla 7/24 sağlandığı sitede, çeşitli sosyal ve sportif aktivite olanakları da bulunuyor.

 

Sitedeki spor tesisinde, spor akademisi mezunu uzman eğitmenler gözetiminde kişiye özel hazırlanan egzersiz programlarını uygulayabilir, fitness çalışması yapabilirsiniz. Ayrıca tenis, masa tenisi, pilates, crossfit gibi birçok sporu da yapabilir, sauna, buhar odası, masaj ve dinlenme odalarında stresinizi atabilirsiniz.

 

Çubuklu Vadi Konakları’nda restoran, bar, şömine ve TV bölümleri, bilardo, sinema odası gibi olanaklar da site sakinlerinin hayatına renk katıyor.

 

Aşağıdaki ilanlarda Beykoz Çubuklu Vadi Evleri projesinde yer alan kiralık villalar hakkında detaylı bilgiler bulabilirsiniz.

PORTFÖYLER

Portföylerimiz ilanlarımızla sınırlı değildir. Daha fazla alternatif İçin İletişime geçebilirsiniz