Sık Sorulan Sorular
Çubuklu Vadi ’de Kiralık ve Satılık fiyatları hangi etkenlere göre değişiklik gösterebilir?

Öncelikle dikkat edilecek sabit özelliklerdir; bunlar villanın cephesi, site içerisindeki konumu, orman manzarasının açısı, arsa büyüklüğü ve bunun gibi etkenler denebilir. Diğer özellikler ise dekorasyon yaşı, kullanılan malzeme kalitesi, altyapısal özellikleri gibi şartlar düşünülebilir.

Beykoz Çubuklu Vadi Konutları tüm mülklerde havuz ve bahçe kullanımı mevcut mu?

Sitede bulunan villaların büyük bir çoğunluğunda mevcut arsadaki konumlarına bağlı olarak irili ufaklı bahçe kullanımları mevcuttur. Havuz kullanımı ise %70 civarındadır.

Çubuklu Vadi Beykoz’da villaların kaç m2 arsaları var?

Çubuklu Vadi Konutlarındaki bütün binalar aynı ada, pafta ve parseldedir. Bütün villaların hisse payları yapım aşamasında belirlenmiş arsa payları, kapalı m2,  şerefiye- konumlarına bağlı olarak değişiklik gösterir. Yönetim planında da ayrı bir şekilde bağımsız bölümlere işlenmiştir. Dolayısı ile bu alanları yönetim planı üzerinden denetlemek sağlıklı olacaktır.

Sitede bulunan villaların hepsi müstakil midir?

Sitede bulunan tüm evler müstakil ve triplekstir. Arsaların kotlu olması sebebi ile E tipi ve F tipi villalar haricinde hiçbir villada zemin altı kat bulunmaz.

Site aidatına hangi masraflar dahildir?

Site aidatına 7/24 güvenlik, ortak alan bakımları, teknik servis, sosyal alan kullanımı, restoran katılım payı dahildir. Buna ilave olarak ikamet edenler bahçe ve havuz bakımı ile elektrik, su, doğalgaz masraflarından sorumludur.

Çubuklu Vadi Evleri

Çubuklu Vadi Villaları, Fiba ve Yüksel İnşaat tarafından Beykoz ilçesinin Çubuklu bölgesinde inşa edilmiştir. Toplamda 183,000m2’lik bir vadi üstünde konumlanmış olan Çubuklu Vadi; 120 adet villa ve Sosyal alanlardan oluşmaktadır.

Bahçe ve Teras konseptli toplamda 8 farklı tip mimari çözümle tasarlanmış olan Çubuklu Vadi Sitesi sıra dışı yapısı, orman manzarası, Sosyal alanların çeşitliliği, çocuklar için olan aktivite alanlarının fazlalığı, İstinye Çubuklu arabalı vapur iskelesi ve FSM köprüsüne yakınlığı nedeni ile İstanbul Anadolu Yakası Villa Projeleri ile ilgilenen elit profilin tercihleri arasında yer almaktadır.

Tek Yetkilisinden Beykoz Çubuklu Vadi Konakları satılık, Çubuklu Vadi kiralık tüm alternatifleri aşağıda bulunan ilanlarda inceleyebilirsiniz.

Bizimle Çalışmak İster Misiniz?
Mülkünüzün daha çok yatırımcıya ulaşmasını istiyorsanız biz buradayız.
Sizi Arayalım Bize Yazın