Çubuklu Vadi Evleri Satılık

İstanbul Anadolu yakasında satılık villa arıyorsanız, beklentilerinizi karşılayacak seçenekleri Çubuklu Vadi Evleri sunabilir. Çeşitli özelliklere sahip 8 tip villadan oluşan 120 adet villanın bulunduğu Çubuklu Vadi Evleri sitesi, lüks konut yatırımı için ideal projelerden biridir. Güvenliğinden sosyal tesislerine kadar güçlü bir altyapıya sahip olan site, sürekli prim yaparak yatırımcılarını mutlu etmeye devam ediyor.

 

Satılık Villa İçin Çubuklu Vadi Evleri


Lüks konuta yatırım yapmayı düşünüyorsanız, İstanbul Anadolu Yakası villa projeleri ile ilgilenen elit yatırımcıların tercih ettiği Çubuklu Vadi Evleri projesindeki satılık villaları görmeden karar vermemelisiniz.

 

Fiba ve Yüksel İnşaat tarafından Beykoz ilçesinin Çubuklu bölgesinde inşa edilen site, toplam 183,000m²’lik bir vadi üstünde konumlanmış bulunuyor. Sıra dışı bir yapıya sahip olan Çubuklu Vadi Sitesi’nde Bahçe ve teras konseptinde tasarlanmış 8 farklı tip villa yer alıyor.

 

Sitedeki en büyük villalar A Tipi villalar olup her biri brüt 600m²’dir. Sitenin en yüksek noktasında konumlandırılmış olan A Tipi villaların her birinin kendine ait havuzu mevcuttur. Diğer villa tiplerinin büyüklükleri ve havuz kullanım durumları değişiklik göstermektedir. Villalarla ilgili ayrıntılı bilgileri bu sayfanın altındaki satılık villa ilanlarında inceleyebilirsiniz. 

 

Sitenin tercih edilme sebeplerinden bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

  • İstanbul’un merkezi noktalarına ulaşımın kolay olması
  • FSM köprüsüne yakın olması
  • İstinye Çubuklu Arabalı Vapur İskelesi’ne yakın olması
  • Orman manzarası
  • Sosyal alanların çeşitliliği
  • Çocuklara yönelik aktivite alanlarının fazlalığı
  • İnşaat kalitesi

 

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 2.5 km, Çubuklu vapur iskelesine 2.5 km, Zincirlikuyu kavşağına 11 km, Kozyatağı'na 18 km mesafede bulunan proje, Anadolu ve Avrupa yakasının merkezlerine alternatif yollarla dakikalar yakınlığında…

 

Spor Alanları ve Sosyal Tesisler


İstanbul Boğazı’nın Karadeniz perspektifini geniş açıdan gören bir konumda bulunan Beykoz Çubuklu Vadi Evleri’nin özellikleri bunlarla sınırlı değil. Güvenlik hizmetlerinin 7/24 esasıyla sağlandığı site, çeşitli sosyal ve sportif aktivite olanaklarına da sahip.

 

Tenis, masa tenisi, pilates, crossfit gibi birçok sporu yapabileceğiniz spor alanı, sauna, buhar odası, masaj ve dinlenme odaları gibi donanımlar, sitede yaşam kalitesini artıran diğer unsurlar…

 

Sitedeki spor tesisinde, spor akademisi mezunu uzman eğitmenler eşliğinde kişiye özel hazırlanan egzersiz programlarını uygulamanız mümkün. Yine eğitmenler gözetiminde fitness çalışması yapabilir, grup çalışmalarına katılabilirsiniz.

 

Çubuklu Vadi Konakları’nda kapalı alan içerisinde restoran, bar, şömine ve TV bölümleri, bilardo ve sinema odası site sakinlerinin hizmetine sunulmuş durumda.

 

Aşağıdaki ilanları inceleyerek Beykoz Çubuklu Vadi Evleri projesindeki satılık villalar hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

PORTFÖYLER