Günyüzü Konakları

Beykoz Günyüzü Konakları, boğaz manzaralı 33 villadan oluşan butik bir villa projesidir. Kavacık Soğuksu mevkiinde, toplam 63,000 m² üzerine kurulu olan proje Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne sadece 3 km mesafede bulunuyor. İstanbul’un en yeşil ilçelerinden biri olan Beykoz’da konumlu proje eşsiz İstanbul manzarası ve sosyal donatılarıyla sakinlerine konforlu bir yaşam vaat ediyor. Günyüzü Konakları satılık veya kiralık villa arayışında olanlar için ideal bir seçenek oluşturuyor.

Yüksek gelir grubuna hitap eden Günyüzü villaları, güvenlik hizmetlerinden spor alanlara kadar her türlü yaşamsal ihtiyaç düşünülerek tasarlanan teknik özellikleri ile de göz dolduruyor.

Teknik Özellikleriyle Beykoz Günyüzü Konakları

İstanbul Boğazı’na nazır Günyüzü Konakları’nda her villaya ait yaklaşık 1 dönüm bahçe bulunuyor. Villa sakinleri, bu bahçeyi dinlenme, keyif ve hobi alanı olarak diledikleri gibi kullanabiliyor. Modern mimari tarzında inşa edilen lüks villalar, bodrum ve teras katlarla birlikte 480 m² kullanım alanına sahip olup 3,5 kattan oluşuyor. Tüm katları, günlük yaşamın ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde düzenlenen villalar, sakinlerin yaşam kalitesini artıracak her türlü konforu sağlıyor. Her villada bulunan asansör teşkilatı sayesinde katlar arası iniş çıkışlar sorun olmaktan çıkıyor. Ayrıca villa sahipleri kendilerine ait otoparklarda araçlarını rahatça park edebiliyor.

Sunduğu imkânlarla seçkin ailelerin tercih ettiği Beykoz Günyüzü Konakları, şehrin gürültüsünden uzak sakin bir yaşam vaat ederken, aynı zamanda çeşitli sosyal aktivite imkânları da sunuyor. Bu anlamda, açık kapalı yüzme havuzları, tenis kortları, fitness center, Türk hamamı, sauna, squash, jogging ve seyir terası gibi tesis ve olanakları, site sakinlerinin hizmetinde bulunuyor.

Muhteşem boğaz manzaralı villa projesi, çevresindeki sağlık ve eğitim kurumları, alış veriş merkezleri gibi önemli kurum ve kuruluşlara yakınlığıyla da tercih ediliyor.

Boğaz Manzaralı Kiralık Satılık Villalar

Beykoz Günyüzü Konakları kiralık villa düşünenler için de satılık villa arayanlar için de cazip bir konuma sahip. Kavacık Günyüzü Konakları, bu bölgede yaşamak isteyenlere konforlu bir yaşam sunuyor. Beykoz’daki bu villa sitesinde bulunan kiralık ve satılık villaları görmek için aşağıdaki ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.

Bizimle Çalışmak İster Misiniz?
Mülkünüzün daha çok yatırımcıya ulaşmasını istiyorsanız biz buradayız.
Sizi Arayalım Bize Yazın