Ofton Elysium Es

Ofton Elysium Es Beykoz İstanbul Anadolu yakasında bulunan , hem orman hem boğaz manzaralı yeni bir sitedir. Kavacık Soğuksu bölgesinde yerleşik Elysium Es Beykoz'da satılık ve kiralık rezidans daire seçenekleri bulunuyor.

Elysium Es Beykoz sitesinde orman ve boğaz manzaralı daireler

Ofton İnşaat tarafından yeni Riva Yolu üzerinde inşa edilen proje, 4.546m²’lik arsa üzerinde konumlanmış olup 7 katlı tek bloktan oluşuyor. 100 daire ve 15 ticari üniteden meydana gelen projede 1+1 ve 2+1 daire ve dubleksler yer alıyor. (Daire metrekarelerini bu sayfanın altında bulunan satılık ve kiralık daire ilanlarında bulabilirsiniz.) Dubleks daireler 5.75 metre, standart daireler ise 3.23 metre kat yüksekliğine sahip. Toplamda 27.555m² kapalı alanı bulunan sitenin güney cephesi kesintisiz orman manzarasına bakarken, kuzey cephesi ise boğaza cephelidir.

Modern mimari, dinamik sosyal hayat

Viva Architects’ten mimar Durul Kuşdemir’in imzasını taşıyan Elysium Es Beykoz projesi, modern mimari tasarımıyla da dikkat çekiyor. Sitedeki konutlar, geniş balkonları, orman ve boğaz manzaralı dev performans pencereleri ve bahçe teraslarıyla aydınlık ve ferah bir yaşam alanı sunuyor.

Proje yerleşkesinde 600 m² alan kaplayan sosyal tesisler, sitenin dinamik yaşamını tamamlıyor. Kapalı yüzme havuzu, fitness salonu ve SPA merkezi, sportif etkinlikler için konforlu alanlar sağlıyor.

Güvenlik ve konforun üst seviyede sağlandığı sitede güvenlik ekibi ve 7/24 kamera sistemi bulunuyor.

Değerli lokasyon

Elysium Es Beykoz projesi, konumu ile de gerek yaşamak gerekse yatırım için cazip bir seçenek olarak öne çıkıyor. Acarloft ve Beykoz Konakları’nın yanında bulunan site, Kavacık’a 2,5 km, Boğaz’a 3 km, Anadolu Hisarı’na 3,5 km, TED Koleji’ne 3,5 km, FSM Köprüsü’ne 5 km mesafede yer alıyor. Polonezköy Tabiat Parkı’na 10 km uzaklıktaki proje, İstanbul’un lüks alışveriş merkezlerinin bulunduğu Etiler’e 9,5 km, Levent’e ve Kanyon Alışveriş Merkezi’ne 10 km, Zorlu Center'a 13, Maslak'a 14,5 km, Sabiha Gökçen Havalimanı'na ise 35 kilometre mesafede yerleşik bulunuyor.

Elysium Es Kavacık, İstanbul’un güzel ilçelerinden Beykoz’da, hem metropol yaşamının stresinden uzak olmanın hem de şehrin önemli merkezlerine yakın olmanın avantajlarını sunuyor. Genelde oturum amacıyla tercih edilen konut projesi, değerlenme potansiyeliyle yatırımcıların da beklentilerini karşılıyor.

Projede bulunan Elysıum Es Beykoz kiralık ve satılık residence daire seçenekleri için aşağıdaki ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.

Bizimle Çalışmak İster Misiniz?
Mülkünüzün daha çok yatırımcıya ulaşmasını istiyorsanız biz buradayız.
Sizi Arayalım Bize Yazın