Günyüzü Konakları Satılık

Beykoz Günyüzü Konakları satılık villa düşünenler için ideal bir seçenek oluşturuyor. Boğaz manzaralı satılık villa seçenekleri sunan butik sitede 33 villa bulunuyor. Beykoz Günyüzü villaları, Kavacık Soğuksu mevkiinde konumlu olup Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne yalnızca 3 km uzaklıkta yer alıyor. İstanbul’un en güzel ilçelerinden biri olan Beykoz’da bulunan site, harika İstanbul manzarası ve sosyal tesisleriyle, yaşamak için ideal özelliklere sahip.

 

Sağladığı lüks olanaklarla yüksek gelir grubuna hitap eden Beykoz Günyüzü villalarında, güvenliğinden sosyal tesislerine kadar her türlü yaşamsal ihtiyaçlarınızı karşılayacak tesis ve imkân bulunuyor.

 

Günyüzü Konakları Satılık Villa Özellikleri

 

İstanbul Boğazı’nı gören Günyüzü Konakları’nda her villaya ait yaklaşık 1 dönüm genişliğinde bahçe bulunuyor. Villa sahipleri, kendilerine ait bahçeyi istedikleri gibi değerlendirebiliyor; dinlenme yeri olarak, keyif ve hobi alanı olarak... Modern mimari yapıya sahip villalar, bodrum ve teras katlarla birlikte ortalama 480 m² kullanım alanına sahip olup 3,5 kattan oluşuyor. Kullanım alanları villadan villaya ufak değişiklikler gösterebiliyor. Beykoz Günyüzü Konakları yerleşkesindeki villalara ait net bilgileri aşağıdaki satılık villa ilanlarımızda bulabilirsiniz. Bütün villalarda asansör ve otopark bulunuyor.

 

Günyüzü Konakları Beykoz gürültülü şehir hayatından uzak sakin bir yaşam sunmasının yanı sıra çeşitli sosyal aktivite imkânları da sağlıyor. Açık kapalı yüzme havuzları, Türk hamamı, sauna, tenis kortları, fitness center, squash, jogging ve seyir terası olanakları, her zaman site sakinlerinin hizmetinde bulunuyor.

 

İstanbul Manzaralı Satılık Villa

 

İstanbul satılık villa aradığınız şehirse, Günyüzü Konakları size uygun seçeneklere sahip! Günyüzü villaları satılık villa seçenekleriyle cazip bir konumda bulunuyor. Kavacık Günyüzü villaları, hayatını bu bölgede sürdürmek isteyenlere konforlu bir yaşam vaat ediyor. İstanbul’un en güzel semtlerinden birindeki bu villa sitesi yaşamayı hayal ettiğiniz yerse, sitede bulunan satılık villa ilanlarımızı bu sayfanın hemen altındaki bağlantıları tıklayarak inceleyebilirsiniz.

PORTFÖYLER

Portföylerimiz ilanlarımızla sınırlı değildir. Daha fazla alternatif İçin İletişime geçebilirsiniz