Beykoz Konakları Satılık

Beykoz Konakları, satılık villa seçenekleri bulunan ormanlık içinde bir sitedir. Tepe İnşaat tarafından 100 hektarlık alanda inşa edilen lüks site, Beykoz’un Acarlar Mahallesi’nde bulunuyor. Saip Molla Paşa korusu içinde yer alan sosyal aktiviteli ve güvenlikli bu villa projesi, Acarkent ve Çubuklu Vadi Sitesi'ne komşudur. Beykoz Konakları sitesi, villa satın alan veya kiralayanlara, açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness salonu, restoran gibi yaşam konforunu artıran birçok olanak sunuyor.

 

Yüksek gelir grubuna hitap eden proje kapsamında A, B ve C tipi olmak üzere 401 adet müstakil bahçeli villa bulunuyor. Sitede bulunan en büyük villalar C tipi villalardır. Bu villaların brüt kapalı kullanım alanları 576 m²’dir. Sitedeki en küçük villalar ise A tipi olanlardır. A tipi villaların iç kullanım alanları da 406 m2’dir. B Tipi villalar ise projedeki orta boy villalardır. Bu tip villalar ise 484 m2 kapalı alana sahiptir.

 

Satılık Villa İçin Neden Beykoz Konakları?

 

Satılık villa düşünüyorsanız, Beykoz Konakları birikimlerinizi yatırıma dönüştürmek için birçok açıdan ideal bir projedir. Yüksek inşaat kalitesi ve modern mimarisinin yanı sıra, sitede günlük yaşamı daha konforlu hale getirmek için sunulan hizmetler de buradan konut almayı makul ve cazip kılıyor. Bunlar, site bünyesinde faaliyet gösteren güvenlik, teknik hizmetler, temizlik, halkla ilişkiler, muhasebe ve park bahçe departmanlarının sunduğu hizmetlerdir.

 

Beykoz Konakları’nın güvenliği motorize birlikler dahil geniş bir güvenlik ekibiyle ve 24 saat vardiyalı olarak sağlanıyor. Siteye giriş çıkışlar güvenlik kameralarıyla kontrol ediliyor.

 

Site bünyesinde bulunan şoförler ve sıhhi tesisat görevlileri, elektrik teknisyenleri, kaynakçılar gibi teknik personeller de sitede yaşam konforunu arttıran unsunlardan bazıları olarak dikkat çekiyor.
 

Sağlıklı ve Huzurlu Yaşam

 

Proje yerleşkesinde bulunan kafe, restoran gibi sosyal donatılar da Beykoz Konakları’nın öne çıkan özelliklerinden. Sportif aktiviteler için kapalı spor salonu, doğa ile iç içe yürüyüş alanları ve diğer sosyal aktivite olanakları, site sakinlerine sağlıklı ve huzurlu bir ortam sunuyor.

 

İstanbul’un Anadolu yakasında konumlanmış olan villa sitesi tarihi değerlere ve doğaya zarar verilmeden inşa edilmiştir. Proje içerisinde tarihi dokusunu koruyarak restore edilmiş 1 adet av köşkü ve at ahırı bulunuyor.

 

Beykoz Konakları sitesinde bulunan satılık villa alternatifleri için hemen aşağıdaki portföylerimizi inceleyebilirsiniz. İlanlarımızda fiyatları ve diğer özellikleri hakkında ayrıntılı bilgiler bulabilirsiniz.

PORTFÖYLER