Beykoz Konakları Kiralık

Beykoz’un Acarlar Mahallesi’nde bulunan Beykoz Konakları, kiralık villa alternatifleri sunan konforlu bir sitedir. Tepe İnşaat tarafından 100 hektarlık alanda inşa edilen lüks site, Saip Molla Paşa korusu içinde yer alıyor. Acarkent ve Çubuklu Vadi Sitesi'ne komşu olan yeşillikler içindeki villa projesi, sosyal aktivite alanları ve güvenlik hizmetleriyle huzurlu bir yaşam vaat ediyor. Açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness salonu, cafe ve restoran gibi yaşam kalitesini artıran olanaklar, site sakinlerinin günlük yaşamlarını daha konforlu hale getiriyor.

 

Beykoz Konakları projesinde A, B ve C tipi olmak üzere 3 çeşit villa tipi bunuyor. Müstakil bahçeli 401 adet villanın bulunduğu sitede, 576 m² kapalı kullanım alanına sahip C tipi villalar en büyük villalardır. Projede yer alan en küçük villalar ise 406 m² iç kullanım alanına sahip A tipi villalardır. B Tipi villalar ise projedeki orta boy villalardır. Bu tip villalar ise 484 m2 kapalı alana sahiptir.

 

Kiralık İçin Neden Beykoz Konakları?

 

Beykoz Konakları kiralık villa bakmak için ideal projelerden biridir. İnşaat kalitesi bakımından sağlam konutlardan oluşan sitede güvenlik, teknik hizmetler, temizlik, halkla ilişkiler, muhasebe ve park bahçe hizmetleri sunuluyor. Günlük yaşamı kolaylaştıran ve daha konforlu hale getiren bu hizmetler siteden villa kiralamayı daha makul hale getiriyor.

 

Site bünyesinde bulunan şoförler ve sıhhi tesisat görevlileri, elektrik teknisyenleri, kaynakçılar gibi teknik personeller de sitede yaşam konforunu arttıran diğer unsurlar olarak dikkat çekiyor.

 

Giriş çıkışların kameralarla kontrol altında tutulduğu sitenin güvenliği, 24 saat geniş bir ekip tarafından vardiyalı olarak sağlanıyor.

 

Sağlıklı ve Huzurlu Yaşam

 

Beykoz Konakları yerleşkesinde bulunan kafe ve restoran gibi sosyal mekânlar da sitede yaşayanlara hizmet veriyor. Sitede sportif aktiviteler içinde yeterli imkanlar bulunuyor.  Kapalı spor salonu, açık ve kapalı yüzme havuzları, doğa ile iç içe yürüyüş alanları ve diğer sosyal aktivite olanakları, site sakinlerine sağlıklı ve huzurlu bir ortam sunuyor.

 

İstanbul’un Anadolu yakasında konumlanmış olan villa sitesi içerisinde tarihi dokusunu koruyarak restore edilmiş 1 adet av köşkü ve at ahırı bulunuyor.

 

Beykoz Konakları sitesinde bulunan kiralık bahçeli villa alternatifleri için aşağıdaki portföylerimizi inceleyebilirsiniz.

PORTFÖYLER

Portföylerimiz ilanlarımızla sınırlı değildir. Daha fazla alternatif İçin İletişime geçebilirsiniz