Antriva Evleri

Antriva Evleri, Ant Yapı tarafından 100 dönüm arazi üzerinde inşa edilmiş bir villa projesidir. Müstakil ve ikiz villa olarak tasarlanmış 99 villadan oluşan sitede, açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness salonu, restoran, çocuk parkı gibi sosyal donatılar bulunuyor.

Yaşamın 2012 yılında başladığı Antriva Evleri, İstanbul Anadolu yakasında Beykoz'a bağlı Riva'da bulunuyor. Projede 3 farklı tipte villa yer alıyor. 569 metrekarelik A tipi villalar ve 574 metrekarelik B tipi villalar müstakil, 323 metrekarelik C tipi villalar ise ikiz villa olarak tasarlanarak kullanıma sunulmuş durumda.

Kalite ve konforun adresi Antriva Evleri

Projedeki villalar yüksek inşaat kalitesine sahip olup iç donanımları da aynı kaliteyi gözler önüne seriyor. Yerden ısıtma sistemi, alüminyum doğramalar, mutfak ve banyolar, ankastre beyaz eşyalar ve şömine, konforlu bir yaşam alanı sağlıyor. Sitenin altyapısı da aynı rahatlığı sunuyor. Evlere kadar döşenmiş fiber internet bağlantıları, görüntülü diafon, telefon ve uydu TV sistemi, kapalı otoparklar ve villalara ait 1'er dönümlük müstakil bahçeler site sakinlerinin günlük yaşamlarını daha konforlu ve eğlenceli geçirmeleri için gerekli ortamı sağlıyor.

Yürüyüş, bisiklet ve doğa sporları için olanakların bulunduğu bölgede konumlanan Antriva Evleri sitesinde geniş yeşil alanların yanı sıra basketbol, tenis, voleybol, fitness gibi sportif aktivite alanları da yer alıyor. Restoran ve çocuk parkları da site sakinlerinin hizmetinde bulunuyor.

Geniş yeşil alana ve sosyal donatı alanlarına sahip Antriva Evleri’ne ait, Riva deresinin kıyısında 1000m² arsa ve kayıkhane de sitede yaşayanların kullanımına sunuluyor. Site sakinleri buradan kayıklarına atlayıp Riva deresinde ve denizde gezintiye çıkabiliyor.

Değerli Lokasyon

Riva Konakları ve Galatasaray Spor Kulübü’nün Eko Village projesine komşu olan Antriva Evleri, İstanbul Havalimanı’na 30 dakika mesafede bulunuyor. Site Kavacık Acarkent’e 15 dakika, Kozyatağı ve Etiler'e ise sadece 30 dakika mesafede konumlanıyor. Riva deresi ve ormanlarla çevrili bir lokasyonda bulunan proje, Riva sahili ve plaja ise sadece 5 dakika uzaklıkta.

İstanbul'un gelişen bögelerinden Riva'da konumlanan Antriva Evleri projesi, oturum için de yatırım için de değerli bir yerde bulunuyor. Projede yer alan Antriva satılık ve Anriva kiralık villa seçenekleri için aşağıdaki ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.

Bizimle Çalışmak İster Misiniz?
Mülkünüzün daha çok yatırımcıya ulaşmasını istiyorsanız biz buradayız.
Sizi Arayalım Bize Yazın