NEDEN BİZİMLE ÇALIŞMALISINIZ?

Firmamız ve Danışmanlarımız

 Bölgedeki satış fiyatlarına hâkimdir. Mülkünüzün gerçek değerini doğru bir şekilde belirlemenizi sağlar. Bu durumda mülkünüzü düşük fiyatlandırıp satış aşamasında zarar etmenizi veya değerinden yüksek fiyatlandırıp pazarda uzun süre beklemenizi engelleyecektir.

 Bölgeyi iyi analiz eder, bilir ve alıcıya daha kolay anlatır. Bunun sonucunda alıcının gözünde mülkünüzün değeri artacaktır. Mülkünüzü sadece yer göstererek değil yol göstererek satmanızı sağlayacaktır.

 Her gün birçok alıcı ve kiracı adayı tarafından aranır.  Gelen taleplerden sizin için uygun olanları mülkünüze yönlendirir ve bu potansiyel alıcıların sizin adınıza takibini yapar, Gerçek alıcılar ile Gayrimenkul turistlerini nasıl ayırt edeceklerikonusunda eğitimlidir. Mülk sahiplerinin adınazaman israfını engeller.

 Firmamız tüm emlak platformlarında kurumsal üyedir. İlanlarımız ortalama aylık 60,000 kişiye ulaşmaktadır, ayrıca birçok referans müşterisine sahiptir. Toplam işlem sayımızın %40’ı referanslı müşterilerimizle gerçekleşmektedir.

 Pazarlık sürecinin iki taraf adına da sağlıklı bir şekilde yönetilebilmesini sağlar,

 Yasal prosedürlerin takibini yaparak ileride meydana gelebilecek problemleri önlenmesini sağlar,

 Mülkünüze uygun pazarlama planını oluşturur,

 Pazarda bulunan rakip/emsal mülklerin fiyat dalgalanmalarını en güncel ve şeffaf şekilde takip edebilmenizi sağlar,

 Mülkünüzün birçok emlak firması tarafından pazarda farklı fiyatlardan pazarlanmasını engeller ve sizi kötü etkileyebilecek spekülasyonlardan uzak kalmanıza yardımcı olur,

Sizin adınıza mülkünüzü pazarlayarak değerli vaktinizi harcamadan işinize zaman ayırabilmeniz için emek verir,