Ofton Elysium Es Satılık

Elysium Es projesi, İstanbul Anadolu yakası Beykoz ilçesinde, satılık daire bulabileceğiniz yeni bir sitedir. Kavaklı Soğuksu bölgesinde yerleşik, bir cephesi ormana bakan diğer cephesi boğaz manzaralı proje, FSM Köprüsü'ne 5 km mesafede bulunuyor.

 

Orman ve boğaz manzaralı hemen teslim daireler

 

Ofton İnşaat tarafından 4.546m² arsa üzerinde 7 katlı tek blok halinde inşa edilen proje, yeni Riva Yolu üzerinde bulunuyor. 100 daire ve 15 ticari üniteden oluşan Elysium Es Beykoz projesinde 1+1 ve 2+1 daire ve dubleksler yer alıyor. Dubleks daireler 5.75 metre, standart daireler ise 3.23 metre kat yüksekliğine sahip. (Daire metrekarelerini bu sayfanın altında bulunan satılık ve kiralık daire ilanlarında bulabilirsiniz.) Toplamda 27.555m² kapalı alanı bulunan sitenin güney cephesi kesintisiz orman manzarasına bakarken, kuzey cephesi ise boğaz manzaralıdır.

 

Modern mimari, dinamik sosyal hayat

 

Viva Architects’ten mimar Durul Kuşdemir’in imzasını taşıyan proje modern mimarisiyle de göz dolduruyor. Site, geniş balkonlu, orman ve boğaz manzaralı dev performans pencereli, bahçe teraslı konutlarıyla, ferah ve enerjik bir yaşama davet ediyor. Lüksün sınırlarını zorlayan rezidans daireler, konforlu bir yaşam vaat ediyor.

 

Proje, sosyal tesisler bakımından da site sakinlerini mutlu edecek donanıma sahip. Sitenin dinamik yaşamını tamamlayan sosyal tesisler 600 m² alan kaplıyor. Kapalı yüzme havuzu, fitness salonu ve SPA merkezi, sportif etkinlikler için sitede yaşayanların hizmetine sunuluyor.

 

Maksimum güvenliğin sağlandığı sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik ekibi bulunuyor.

 

Değer katan lokasyon

 

Beykoz Elysium Es projesi, konumu bakımından da daire satın almak için ideal bir seçenek olarak öne çıkıyor. Acarloft ve Beykoz Konakları’na komşu olan site, Kavacık’a 2,5 km, Medipol Kavacık Hastanesi’ne 3 km, Boğaz’a 3 km, Anadolu Hisarı’na 3,5 km, TED Koleji’ne 3,5 km, FSM Köprüsü’ne 5 km uzaklıkta bulunuyor. Polonezköy Tabiat Parkı’na 10 km uzaklıktaki proje, İstanbul’un lüks alışveriş merkezlerinin bulunduğu Etiler’e 9,5 km, Levent’e ve Kanyon Alışveriş Merkezi’ne 10 km, Zorlu Center'a 13, Maslak'a 14,5 km, Sabiha Gökçen Havalimanı'na ise 35 kilometre mesafede yer alıyor.

 

Elysium Es Kavacık, İstanbul’un güzel ilçelerinden Beykoz’da, metropol yaşamının stresinden uzak olmanın avantajıyla şehrin önemli merkezlerine yakın olmanın avantajını birlikte sunuyor. Daha çok oturum amacıyla ilgi gören lüks konut projesi, her geçen gün artan değeriyle yatırımcıların da ilgisini çekiyor.

 

Aşağıdaki ilanlarımızı inceleyerek, Ofton Elysium Es Beykoz projesinde bulunan satılık residence daireler hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

PORTFÖYLER