Ofton Elysium Es Kiralık

İstanbul Anadolu yakasında bulunan Elysium Es Beykoz projesi, kiralık daire seçenekleri de bulunan butik bir sitedir. Kavacık Soğuksu bölgesinde yerleşik projedeki konutlar hem orman hem boğaz manzarası gören muhteşem bir konumda bulunuyor.

 

Elysium Es Beykoz’da boğaz manzaralı kiralık daireler

 

Kavacık Elysium Es projesi Ofton İnşaat tarafından yeni Riva Yolu üzerinde, 4.546m²’lik arsada inşa edilmiş olup 7 katlı tek bloktan oluşuyor. Projede 1+1 ve 2+1 daire ve dublekslerden oluşan 100 konut ve 15 ticari mekân yer alıyor. Dubleks daireler 5.75 metre, standart daireler ise 3.23 metre kat yüksekliğine sahip. Daire metrekarelerini bu sayfanın altında bulunan kiralık daire ilanlarında bulabilirsiniz.

 

Güney cephesi kesintisiz orman manzarasına, kuzey cephesi ise İstanbul Boğazı’na bakan projenin toplam 27.555m² kapalı alanı bulunuyor.

 

Modern mimari, güvenlik, konfor

 

Modern mimari yapısıyla dikkat çeken Elysium Es Beykoz projesi, Viva Architects’ten mimar Durul Kuşdemir’in imzasını taşıyor. Sitede yaşayanlar, geniş balkonları, orman ve boğaz manzaralı dev performans pencereleri sayesinde konutlarında gün ışığından ve ferah orman havasından bol bol yararlanabiliyor. 600 m² alanın ayrıldığı sosyal tesisler, projenin sosyal yaşamına dinamizm katıyor. Kapalı yüzme havuzu, fitness salonu ve yürüyüş parkuru, sportif etkinlikler için konforlu alanlar sağlıyor.

 

Güvenlik ve konforun üst seviyede sağlandığı sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik ekibi bulunuyor.

 

Stresten uzak, ışıltılı merkezlere yakın

 

Elysium Es Beykoz projesi, kiralık düşünmek için de uygun bir konumda bulunuyor. Acarloft ve Beykoz Konakları’nın yanında bulunan site, Kavacık’a 2,5 km, Medipol Kavacık Hastanesi’ne 3 km, Boğaz’a 3 km, Anadolu Hisarı’na 3,5 km, TED Koleji’ne 3,5 km, FSM Köprüsü’ne 5 km mesafede yer alıyor. Polonezköy Tabiat Parkı’na 10 km uzaklıktaki site, Etiler’e 9,5 km, Levent’e ve Kanyon Alışveriş Merkezi’ne 10 km, Zorlu Center'a 13, Maslak'a 14,5 km, Sabiha Gökçen Havalimanı'na ise 35 kilometre mesafede yerleşik bulunuyor.

 

İstanbul’un en güzel ilçelerinden biri olan Beykoz’da bulunan Elysium Es Kavacık, metropol yaşamının stresinden uzak sakin bir konumda bulunurken, aynı zamanda şehrin önemli merkezlerine yakın olmanın avantajlarını sunuyor. Bu özellikleriyle yaşamak için ideal bir seçenek olarak tercih ediliyor.

 

Ofton Elysium Es Beykoz projesinde bulunan kiralık residence daire seçenekleri için aşağıdaki ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.

PORTFÖYLER

Portföylerimiz ilanlarımızla sınırlı değildir. Daha fazla alternatif İçin İletişime geçebilirsiniz