Mesa Orman Satılık

Beykoz'da bulunan Mesa Orman Çubuklu projesi, satılık daire arayanlar için ideal bir butik sitedir. İstanbul Kent Ormanı’nın hemen yanında yer alan proje, 2+1’den 6+1’e kadar değişik daire seçenekleri sunuyor. Şehrin gürültüsünden uzak olup aynı zamanda merkezi noktalara yakın bir konumda bulunan site, gerek yatırım amacıyla gerekse oturmak üzere konut satın almak için cazip bir proje olarak öne çıkıyor.

 

Huzur, Kalite, Konfor


Mesa Mesken tarafından 30 bin metrekare arazi üzerine inşa edilen proje, 4’er katlı 8 blok ve 219 daireden oluşuyor. Daireler 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 tiplerinde olup, büyüklükleri 125 metrekare ile 300 metrekare arasında değişiyor. Tamamı yerden ısıtılan yüksek izolasyonlu dairelerin geniş balkon ve terasları orman ve göl manzarasını görüyor.

 

10.000 metrekare peyzaj alanına sahip Mesa Orman Çubuklu projesi, doğal güzelliklerle lüks ve konforu bir araya getiriyor. Geniş spor ve sosyal aktivite olanaklarına sahip site huzuru öne çıkaran konforlu bir yaşam vaat ediyor. Modern mimari tarzda inşa edilen yüksek tavanlı daireler, geniş camlı pencereler, gün ışığının iç mekânlara bol bol nüfuz etmesini sağlıyor.

 

Proje genelinde konforu önemseyen özel tasarım, kaliteli malzeme, doğayla uyumlu ürün ve renkler dikkat çekiyor. Mesa Orman, avlusunda yer alan süs havuzları, parkları, sosyalleşme alanları ile huzurlu bir ortam sağlıyor.

 

Özel güvenlikli sitede, ferah ve kullanışlı alanlar, otoparklar, yüzme havuzları ve çeşitli sosyal donatılarıyla konforlu bir yaşam için gerekli tüm donanımlar bulunuyor.

 

Mesa Orman projesinin sakinlerine sunduğu sosyal olanaklar ise şöyle:

 • Spor alanları
 • Fitness merkezi
 • Yüzme havuzu (kışın kapalı, yazın açık kullanılabiliyor)
 • Koşu parkuru
 • Yürüyüş parkuru
 • Basketbol sahası
 • Voleybol sahası
 • Çocuk oyun alanları
 • Dinlenme alanları
 • Çalışma alanları
 • Kafe
 • Restoran

 

Beykoz Mesa Orman sitesindeki konforlu ve huzurlu yaşam, projenin çevresinde de devam ediyor. Sitenin bulunduğu Acarlar Mahallesi’nde de ihtiyaçlarınızı karşılayacak gurme restoranlar, butik mağazalar, yeni nesil kafeler, spor alanları ve eğitim olanakları yer alıyor.

 

Doğayla İç İçe, Şehrin Merkezlerine Yakın

Çubuklu’da yerleşik proje, şehrin kaosundan uzak olmakla beraber, aynı zamanda kentin önemli noktalarına yakın, değerli bir yerde konumlanıyor. Kara yolunu kullanarak FSM ve 15 Temmuz köprüleri üzerinden, deniz yoluyla da Çubuklu-İstinye feribot seferleri ile ulaşılabilen site, TEM Otoyolu, Levent-Maslak bölgesi, Çubuklu Vapur İskelesi ve Kadıköy bağlantı yollarına oldukça yakın konumda bulunuyor.

 

FSM Köprüsü’ne 7 dakika, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 20 dakika, Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne 25 dakika, 3.Havalimanı’na 50 dakika mesafede konumlanan Mesa Orman Çubuklu projesi, Çubuklu-İstinye feribot iskelesine ise sadece 5 dakika mesafede bulunuyor. Proje, Levent’e 12 dakika, Ataşehir ve Maslak’a 15’er dakika, Buyaka AVM’ye 10 dakika, İstinye Park AVM’ye 18 dakika ve Acrloft’a sadece 3 dakika mesafede yer alıyor.

 

Mesa Orman Çubuklu Projesinde Satılık Daireler


İstanbul Anadolu Yakası satılık konut projeleri arıyorsanız, Mesa Orman Çubuklu, huzuru ve konforu önceleyen, doğayla iç içe konseptiyle ideal bir seçenek olacaktır. Projede bulunan satılık dairelerin ayrıntılı özelliklerini aşağıdaki ilanlarda inceleyebilirsiniz.

 

PORTFÖYLER

Portföylerimiz ilanlarımızla sınırlı değildir. Daha fazla alternatif İçin İletişime geçebilirsiniz