Mesa Orman Kiralık

İstanbul Anadolu yakasında kiralık konut arıyorsanız Beykoz'da bulunan Mesa Orman Çubuklu projesini görmeden karar vermemelisiniz. Orman ve doğal göl manzaralı butik sitede 2+1’den 6+1’e kadar değişik büyüklüklerde kiralık daire seçenekleri bulabilirsiniz. Metropolün stresli gürültüsünden uzak fakat aynı zamanda şehrin ana merkezlerine kolayca ulaşabileceğiniz bir yerde yaşamak istiyorsanız Mesa Orman projesinde bulunan kiralık alternatifleriyle hayalinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

 

Güvenli, Kaliteli, Konforlu


Mesa Orman Çubuklu projesi, doğal güzelliklerle lüks ve konforu bir araya getiriyor. 10.000 metrekare peyzaj alanına sahip sitede konforlu özel tasarım, kaliteli malzeme, doğayla uyumlu ürün ve renkler dikkat çekiyor. Proje, avlusunda yer alan süs havuzları, parkları, sosyalleşme alanları ile huzurlu bir ortam sağlıyor.

 

İstanbul Kent Ormanı’nın yanı başında yükselen ve 8 bloktan oluşan Mesa Orman Çubuklu sitesinde tüm bloklar zemin kat üzerine 3 kattan oluşuyor. Toplam 219 dairenin bulunduğu proje, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 tiplerinde daire seçenekleri sunuyor. Dairelerin büyüklükleri ise 125 metrekare ile 300 metrekare arasında değişiyor. Yüksek izolasyonlu dairelerin tamamı yerden ısıtmalı özelliğine sahip. Konutların bahçelerinden, geniş balkon ve teraslarından orman ve göl manzarası izleyebilirsiniz. Modern mimariye sahip yüksek tavanlı dairelerde, geniş camlı pencereler sayesinde, gün ışığından gün boyu yararlanabilirsiniz.

 

Özel güvenlikli sitede, siz ve çocuklarınız gününüzü huzur ve güven içinde geçirebilir, aileniz ve komşularınızla keyifli bir yaşam sürebilirsiniz. Konforlu bir yaşam için gerekli tüm donanımlara sahip sitede ferah ve kullanışlı alanlar, otoparklar, yüzme havuzları ve çeşitli sosyal donatılar bulunuyor.

 

Beykoz Mesa Orman projesinin sakinlerine sunduğu sosyal olanaklar ise şöyle:

  • Fitness merkezi
  • Yüzme havuzu (kışın kapalı, yazın açık kullanılabiliyor)
  • Yürüyüş ve koşu parkuru
  • Basketbol ve voleybol sahası
  • Çocuk oyun alanları
  • Dinlenme alanları
  • Çalışma alanları
  • Kafe ve restoranlar

 

Acarlar Mahallesi’nde bulunan projenin çevresi de sunduğu olanaklar bakımından son derece zengin. Mesa Orman’ın hemen çevresinde restoranlar, butik mağazalar, yeni nesil kafeler, spor alanları ve eğitim olanakları bulunuyor.

 

Stresten Uzak, Merkezlere Yakın

 

Mesa Orman Çubuklu, kentin önemli noktalarına yakın bir yerde konumlanıyor. Siteye kara yolunu kullanarak FSM ve 15 Temmuz köprüleri üzerinden gidilebileceği gibi, deniz yoluyla da Çubuklu-İstinye feribot seferleri ile ulaşılabilir. Proje, TEM Otoyolu, Levent-Maslak bölgesi, Çubuklu Vapur İskelesi ve Kadıköy bağlantı yollarına oldukça yakın konumda bulunuyor.

 

FSM Köprüsü’ne 7 dakika, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 20 dakika, Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne 25 dakika, 3.Havalimanı’na 50 dakika mesafede konumlanan Mesa Orman Çubuklu projesi, Çubuklu-İstinye feribot iskelesine ise sadece 5 dakika mesafede bulunuyor. Proje, Levent’e 12 dakika, Ataşehir ve Maslak’a 15’er dakika, Buyaka AVM’ye 10 dakika, İstinye Park AVM’ye 18 dakika ve Acarloft’a sadece 3 dakika mesafede yer alıyor.

 

Mesa Orman Çubuklu Projesinde Kiralık Daireler


İstanbul Anadolu yakasında kiralık daire arıyorsanız, doğayla iç içe, huzurlu ve konforlu Mesa Orman Çubuklu, ideal bir seçenek olacaktır. Projede yer alan kiralık daireleri aşağıdaki ilanlarımızda inceleyebilirsiniz.

 

PORTFÖYLER