Kardelen Konutları Satılık

Beykoz Kardelen Konutları satılık daire seçenekleri bulabileceğiniz, lüks bir konut projesidir. Beykoz’un yükselen değeri Soğuksu’da bulunan site, gerek konumu sebebiyle gerekse mevcut kalitesinden dolayı seçkin ailelerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Değeri günden güne artan Kardelen Sitesi, güvenlikli, yüzme havuzlu, kapalı otoparklı butik bir sitedir.

İstanbul’un en güzel yerlerinden birinde yerleşik bulunan Kardelen Konutları satılık daire almak için cazip bir konumda bulunuyor. Modern mimari ile muhteşem boğaz manzarasının birbirini tamamladığı sitede, hem eşsiz İstanbul manzarasını, hem de ferah orman manzarasını izlemek mümkün.

Kardelen Konutları Satılık Daire Özellikleri

Toplam 3 blok halinde inşa edilmiş olan Beykoz Kardelen Sitesi içinde 66 adet daire bulunuyor. Modern tasarıma sahip dairelerin bir cephesi orman manzarasına bakarken, diğer cephesi ise İstanbul Boğazı’nın harika manzarasını görüyor. Fransız camlı, ankastre mutfaklı daireler mantolamalı olduğu için site sakinleri yazın sıcağından, kışın soğuğundan fazla etkilenmiyor.

Kardelen Konutları 24 saat güvenlikli olup, asansör, açık yüzme havuzu ve kapalı otoparklar
gibi donanımlarıyla, günlük yaşamı daha rahat ve konforlu yaşamanızı sağlıyor. Seçkin sitede bulunan çeşitli sosyal aktivite olanakları site sakinlerinin hizmetine sunuluyor.

Konforlu, huzurlu, rahat ve modern bir yaşam tarzı hayal edenler için ideal bir site olan Beykoz Kardelen Konutları, bir evden daha fazlasını sağlıyor. Kalitesiyle, konumuyla değeri sürekli artan proje daire satın almak isteyen yatırımcıların da ilgisini çekmeye devam ediyor.

Siz de Beykoz’da satılık daire arıyorsanız, Kardelen Konutları’nda bulunan dairelerle ilgili daha ayrıntılı bilgileri, bu sayfanın altında bulunan satılık daire ilanlarımızda bulabilirsiniz.

PORTFÖYLER