Kardelen Konutları Kiralık

Beykoz Soğuksu’da bulunan Kardelen Konutları kiralık arayanlar için lüks daire seçenekleri sunuyor. Kardelen Konutları sitesi, güvenlikli, yüzme havuzlu, kapalı otoparklı butik bir projedir ve gerek konumu sebebiyle gerekse mevcut kalitesinden dolayı kiralık daire arayanlar tarafından tercih edilmektedir.

 

İstanbul’un güzel ilçelerinden Beykoz’da yerleşik bulunan Kardelen Konutları, daire kiralamak için cazip bir konumda bulunuyor. Modern mimariye sahip sitede hem eşsiz İstanbul manzarasını hem de ferah orman manzarasını izlemek mümkün.

 

Kardelen Konutları Kiralık Daire Özellikleri

 

Beykoz Kardelen Sitesi toplam 3 blok halinde inşa edilmiş olup içinde 66 adet daire bulunuyor. Modern mimari tarza sahip dairelerin bir cephesi ormana, diğer cephesi ise İstanbul Boğazı’nın harika manzarasına bakıyor. Fransız camlı, ankastre mutfaklı lüks daireler mantolamalı olduğu için yazın sıcağından, kışın soğuğundan endişe etmenize gerek kalmıyor.

 

Kardelen Konutları 7/24 güvenlikli olup, asansör teşkilatı, açık yüzme havuzu ve kapalı otopark
imkânlarıyla, günlük yaşamı daha rahat ve konforlu yaşamanızı sağlıyor. Seçkin sitede, çeşitli sosyal aktivite imkânları da site sakinlerinin hizmetinde bulunuyor.

 

Konforlu ve Rahat Bir Yaşam

 

Modern, rahat, konforlu ve huzurlu bir yaşam tarzı için ideal bir ortam sağlayan Beykoz Kardelen Konutları, bir evden daha fazlasını vaat ediyor. Proje, kalitesiyle, konumuyla kiralık daire arayanlar için ideal bir seçenek oluşturuyor.

 

Siz de Beykoz’da kiralık daire arıyorsanız, Kardelen Konutları’nda hayalinize uygun bir daire bulabilirsiniz. Kardelen Sitesi’nde bulunan dairelerle ilgili daha ayrıntılı bilgi edinmek için, bu sayfanın altında yer alan kiralık daire ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.

 

PORTFÖYLER

Portföylerimiz ilanlarımızla sınırlı değildir. Daha fazla alternatif İçin İletişime geçebilirsiniz