Günyüzü Konakları Kiralık

Beykoz Günyüzü Konakları kiralık villa düşünenler için ideal bir seçenek oluşturuyor. Boğaz manzaralı villa seçenekleri sunan butik site 33 villadan oluşuyor. Kavacık Soğuksu mevkiinde konumlu Beykoz Günyüzü villaları, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne sadece 3 km mesafede bulunuyor. İstanbul’un en yeşil ilçelerinden biri olan Beykoz’da bulunan villalar, doyumsuz İstanbul manzarası ve sosyal tesisleriyle, yaşamak için ideal bir yapıya sahip. Site, sağladığı lüks olanaklarla yüksek gelir grubuna hitap ediyor.

 

Beykoz Günyüzü villalarında, güvenliğinden sosyal tesislerine kadar her türlü yaşamsal ihtiyaçlarınızı karşılayacak tesis ve imkânlar bulunuyor.

 

Günyüzü Konakları Kiralık Villa Özellikleri

 

İstanbul Boğazı’nı gören Günyüzü Konakları’nda her villaya ait neredeyse 1 dönüm genişliğinde bahçe bulunuyor. Villada oturanlar, bahçeyi dinlenme, keyif ve hobi alanı olarak istedikleri gibi değerlendirebiliyor. Modern mimari tarzında tasarlanan villalar, bodrum ve teras katlarla birlikte ortalama 480 m² kullanım alanına sahip olup 3,5 kattan oluşuyor. Kullanım alanları villadan villaya ufak değişiklikler gösterebiliyor. Beykoz Günyüzü Konakları yerleşkesindeki villalara ait net bilgileri aşağıdaki kiralık villa ilanlarımızda bulabilirsiniz. Bütün villalar asansör ve otopark olanaklarına sahip.

 

Günyüzü Konakları Beykoz şehrin gürültüsünden uzak sakin bir yaşam vaat ediyor. Bununla beraber, çeşitli sosyal aktivite imkânları da sunuyor. Açık kapalı yüzme havuzları, tenis kortları, fitness center, Türk hamamı, sauna, squash, jogging ve seyir terası olanakları, her zaman site sakinlerinin hizmetinde bulunuyor.

 

Boğaz Manzaralı Kiralık Villa

 

İstanbul kiralık villa aradığınız şehirse, Günyüzü Konakları tam size göre! Günyüzü villaları kiralık villa seçenekleriyle cazip bir konuma sahip. Kavacık Günyüzü villaları, hayatını bu bölgede sürdürmek isteyenlere konforlu bir yaşam sunuyor. Beykoz’daki bu villa sitesi yaşamayı hayal ettiğiniz yerse, içinde bulunan kiralık villa ilanlarımızı bu sayfanın hemen altındaki bağlantıları tıklayarak inceleyebilirsiniz.

PORTFÖYLER

Portföylerimiz ilanlarımızla sınırlı değildir. Daha fazla alternatif İçin İletişime geçebilirsiniz