Bengisu Konakları Satılık

Bengisu Konakları Beykoz satılık daire arayanlar için iyi bir seçenektir. Soğuksu bölgesinde inşa edilmiş olan lüks site, özel güvenliği, sosyal tesisleriyle sakin ve huzurlu bir yaşam vaat ediyor. Çeşitli daire tipleri bulunan Bengisu Konakları, farklı zevklere uygun alternatifler sunuyor.

 

Beykoz Bengisu Konakları Satılık Daire Özellikleri

 

İstanbul’un en yeşil ilçelerinden biri olan Beykoz’da yerleşik bulunan proje, Soğuksu bölgesinde 15.350 m2'lik arsa üzerinde konumlandırılmış olup 7 bloktan oluşuyor. Modern mimari yapıda inşa edilen 84 daireden oluşan sitede oda sayıları değişen daire çeşitleri bulunuyor. Dairelerden bazıları şehir manzarasını görürken bazıları ise boğaz manzaralıdır. Dairelerin manzaraları konumlarına göre değişiklik gösteriyor.

 

Bengisu sitesi sakinlerine sunduğu sosyal imkânlarla da daire almayı düşünenler için cazip bir seçenek oluşturuyor. Sitenin güvenliği, 24 saat esasıyla özel güvenlik servisi tarafından sağlanıyor. Site yerleşkesinde bulunan yüzme havuzu, fitness salonu ve basketbol sahası, sportif aktiviteler için uygun ortam sağlıyor. Sitenin sosyal donatıları çocuklar için de gayet elverişli. Site yerleşkesinde çocukların güven içinde diledikleri gibi eğlenebilecekleri çocuk oyun alanları da bulunuyor. Aileler ise site sakinlerine özel kamelyada ve kafeteryada dinlenip sosyalleşme imkânı bulabiliyor.

 

Günlük yaşamın kesintiye uğramaması için gerekli tedbirlerin alındığı Soğuksu Bengisu Konakları  jeneratör, su deposu ve kapalı otopark olanaklarıyla da donatılmış durumda.

 

Lokasyon

 

Bekoz Bengisu Konakları, sağlık ve eğitim kurumlarına, alışveriş merkezlerine yakın konumuyla da yaşamak için cazip bir alternatif olarak öne çıkıyor. Bengisu Konakları adresine otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçları ile de ulaşım imkanları bulunuyor.

 

Bengisu Konakları Beykoz satılık daire seçenekleriyle, konforlu bir yaşam isteyenlerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Siz de bu sitede yaşamak istiyorsanız, aşağıda bulunan Bengisu Konakları satılık daire ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.

PORTFÖYLER

Portföylerimiz ilanlarımızla sınırlı değildir. Daha fazla alternatif İçin İletişime geçebilirsiniz