Bengisu Konakları Kiralık

Bengisu Konakları Beykoz kiralık daire seçenekleri bulunan lüks bir sitedir. Soğuksu bölgesinde inşa edilmiş olan site, özel güvenliği, sosyal tesisleriyle sakin ve huzurlu bir yaşam alanı sağlıyor. Çeşitli daire tipleri bulunan proje, farklı zevklere uygun seçenekler sunuyor.

 

Beykoz Bengisu Konakları Kiralık Daireler

 

İstanbul’un manzarası en güzel ilçelerinden biri olan Beykoz’da yerleşik Bengisu Konakları, Soğuksu bölgesinde 15.350 m2'lik arsa üzerinde konumlandırılmış olup 7 bloktan oluşuyor. Modern mimariye sahip 84 dairenin bulunduğu sitede oda sayıları farklılık gösteren daire çeşitleri bulunuyor. Konumlarına göre farklı manzaralara sahip dairelerden bazıları şehir manzarasını görürken bazıları ise boğaz manzaralıdır.

 

Bengisu sitesi, sakinlerine sunduğu sosyal imkânlarla da dikkat çekiyor. Sitede, 24 saat esaslı özel güvenlik servisi bulunuyor. Site içerisinde yer alan fitness salonu, basketbol sahası ve yüzme havuzu, sportif aktiviteler için yeterli imkânı sağlıyor. Bununla birlikte çocuklar da ihmal edilmiyor. Beykoz Bengisu sitesinde çocukların güven içinde diledikleri gibi eğlenebilecekleri çocuk oyun alanları da bulunuyor. Aileler de site sakinlerine özel kamelyada ve kafeteryada dinlenip sosyalleşme imkânı bulabiliyor.

 

Sauna, jeneratör, su deposu ve kapalı otopark olanaklarıyla da donatılmış olan Soğuksu Bengisu Konakları’nda, günlük yaşamın kesintiye uğramaması için gerekli tedbirler alınmış bulunuyor.

 

Ulaşım İmkânları

 

Beykoz Bengisu Konakları, sağlık ve eğitim kurumlarına, alışveriş merkezlerine yakın konumuyla da yaşamak için cazip bir alternatif olarak öne çıkıyor. Bengisu Konakları’na otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçları ile de ulaşım mümkün.

 

Bengisu Konakları Beykoz kiralık daire seçenekleriyle ilgi odağı olmaya devam ediyor. Siz de bu sitede yaşamak istiyorsanız, aşağıdaki kiralık daire ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.

PORTFÖYLER

Portföylerimiz ilanlarımızla sınırlı değildir. Daha fazla alternatif İçin İletişime geçebilirsiniz