AntRiva Evleri Satılık

Antriva Evleri, satılık villa almak için ideal projelerden biridir. Ant Yapı tarafından 100.000 m² arazi üzerinde inşa edilmiş olan villa projesi, müstakil ve ikiz villa olarak tasarlanmış 99 villadan oluşuyor. Yeşil bir çevrede ve iyi bir konumda bulunan sitede, açık ve kapalı yüzme havuzları, spor alanları, restoran, çocuk parkı gibi sosyal donatılar yer alıyor.

 

İstanbul Anadolu yakasında Beykoz'a bağlı Riva'da bulunan Antriva Evleri’nde 3 tip villa bulunuyor. 569 metrekarelik A tipi villalar ve 574 metrekarelik B tipi villalar müstakil, 323 metrekarelik C tipi villalar ise ikiz villa olarak tasarlanarak kullanıma sunulmuş durumda.

 

Satılık konforlu villalar sitesi Antriva Evleri

 

Projede yer alan villalar, gerek inşaat kalitesiyle gerekse iç donanımlarıyla yüksek standartlara sahip. Konforlu bir yaşam alanı sağlayan konutlarda yerden ısıtma sistemi, alüminyum doğramalar, mutfak ve banyolar, ankastre beyaz eşyalar ve şömine de aynı standartları pekiştiriyor. Sağlam bir altyapıya sahip olan projede evlere kadar döşenmiş fiber internet bağlantıları, görüntülü diafon, telefon ve uydu TV sistemi, kapalı otoparklar ve villalara ait 1'er dönümlük müstakil bahçeler site sakinlerinin günlük yaşamlarını daha konforlu ve eğlenceli geçirmeleri için gerekli ortamı sağlıyor.

 

Antriva Evleri sitesi yürüyüş, bisiklet ve doğa sporları için çeşitli olanakların bulunduğu bölgede konumlanıyor. Sitede geniş yeşil alanların yanı sıra basketbol, tenis, voleybol, fitness gibi sportif aktivite alanları da bulunuyor. Proje yerleşkesinde restoran ve çocuk parkları da site sakinlerinin hizmetinde.

 

Antriva Evleri’ne ait, Riva deresinin kıyısında 1.000 m² arsa ve kayıkhane de bulunuyor. Sitede yaşayanlar buradan kayıkları ile Riva deresinde ve denizde gezintiye çıkabiliyor.

 

Yeni havalimanına yarım saat mesafede

 

Riva Konakları ve Galatasaray Spor Kulübü’nün Eko Village projesine komşu olan Antriva Evleri, konumuyla da sürekli değerlenen bir proje. İstanbul Havalimanı’na 30 dakika mesafede bulunan site Kavacık Acarkent’e 15 dakika, Kozyatağı ve Etiler'e ise sadece 30 dakika mesafede konumlanıyor. Riva deresi ve ormanlarla çevrili bir konumda bulunan proje, Riva sahili ve plaja ise sadece 5 dakika uzaklıkta.

 

İstanbul'un en fazla prim yapan bölgelerinden Riva'da bulunan proje, yatırım için oldukça ideal bir konumda bulunuyor. Antriva Evleri projesindeki satılık villalar hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için aşağıdaki ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.

PORTFÖYLER

Portföylerimiz ilanlarımızla sınırlı değildir. Daha fazla alternatif İçin İletişime geçebilirsiniz